problem z speedtouch 330 i vista 64bit

Witam mam cholerny problem , wszystko działało prawie rok od czasu instalacji visty, wczoraj zaswędziało mnie i zainstalowałem kasparskiego internet security, zamulil mi komputer wiec go usunąłem i tu zaczęły sie problemu, po tym zabiegu rozłączyło mi net potem w auto connect wywala błąd 633 błąd połączenia lub jest w użyciu w oknie połączenia , które tworzyłem w opcjach sieci połączenie tel i wpisując tam parametry hasło login itp we właściwościach wywala coś takiego http://nvision.pl/forum/index.php?act=Attach&type=post&id=1098 co najgorsze probowałem już chyba wszystkiego - instalacja sterów na nowo - wywalenie wszystkiego z menadżera urządzeń i instalacja ponownie - dzisiaj zrobiłem format HDD całego zainstalowałem viste poinstalowalem stery 4.0 coś tam jak i sprawdzałem 4.1 wsio zainstalował bez problemu, modem pokazuje ze jest zsynchronizowany, w menadżerze tez nie ma wykrzykników ale ciągle jest ten błąd 633 jak i ten w obrazku który dałem powyżej i nie wiem co z tym zrobić już dodaje ze ten sam modem pod XP dziala ok o dziwno na pasku w trayu przy na ikonce tomsona tej z 4 kwadracików pisze ze modem nie ma zasilania :/ nie wiem co sie nawaliło nigdy az tak nie miałem a instalowałem już net parę razy na tej viscie i nie miałem takiego problemu jak teraz

Odpowiedzi: 0

rav85
Dodano:
09.02.2008 23:35:09
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0