problem z SP3

Witam! Mam mały problem, otóz zainstalowałem Service Pack 3 okazało się że jest po Angielsku, ale był tam też Windows XP MUI Pack, próbowałem to zainstalować i nic. Cały Windows mam po angielsku. Wie ktoś co zrobić, żeby był język polski? Dodam jeszcze, że jak chce zainstalować inny Service Pack 3 to nie mogę, ponieważ wyskakuje to: [IMG]http://i46.tinypic.com/17qujd.jpg[/IMG] Co robic proszę o pomoc!

Odpowiedzi: 20

Byłoby - gdybyś nie zainstalował SP w wersji językowej innej niż system. W omawianym przypadku, nawet opcja rollback nie zadziała prawidłowo. (aż mnie trochę dziwi, że SP ci się zainstalował, choć jak się głębiej zastanowię - to dochodzę do wniosku że to nie było niemożliwe - ponieważ w drugą stronę - czyli polski SP3 na "inno- języcznym" windowsie od razu wywaliłby odpowiedni komunikat - choć i tak komunikat ostrzegawczy powinien zostać wyświetlony). Zresztą dowód na to co napisałem powyżej masz "namacalny" - to jest ów restart i "odzyskanie sprawności po poważnym błędzie".
Veers
Dodano
31.07.2012 02:51:32
Veers, ale można chyba odinstalować SP3? Łatwiej chyba tak?
GRYZLLI
Dodano
30.07.2012 15:38:09
GRYZLI - możesz sobie nie chcieć reinstalacji - twoje prawo, tyle że .... nie masz innego wyjścia.
Veers
Dodano
30.07.2012 09:43:10
Panowie wpadłem na pomysł, żeby odinstalować SP3, wiec zaczynam deinstalacje jest wszystko ładnie pięknie, gdy dochodzi do końca to komputer się sam restartuje, a gdy się włączy to wyskakuje , że Windows odzyskał sprawność po poważnym błędzie. Powiedzcie mi co mam zrobić bo odinstalowanie SP3 to jeden z prostszych i szybszych sposobów. Dodam jeszcze, że nie które słówka są po polsku w systemie.
GRYZLLI
Dodano
30.07.2012 00:01:17
TYLKO NIE MOŻNA ZAINSTALOWAĆ MUI PACKA!!! Robiłem tak jak pisałeś! http://chomikuj.pl/Konrad8701/Do+komputera/Service+Pack+3+PL masz link Panowie wpadłem na pomysł, żeby odinstalować SP3, wiec zaczynam deinstalacje jest wszystko ładnie pięknie, gdy dochodzi do końca to komputer się sam restartuje, a gdy się włączy to wyskakuje , że Windows odzyskał sprawność po poważnym błędzie. Powiedzcie mi co mam zrobić bo odinstalowanie SP3 to jeden z prostszych i szybszych sposobów. Dodam jeszcze, że nie które słówka są po polsku w systemie. [color=red]Nie flooduj. Posty scalam a następny taki raz i wywalę bez uprzedzenia.[/color]
GRYZLLI
Dodano
29.07.2012 22:06:31
GRYZLLI Podaj link do tego chomika z plikiem [ INSTRUKCJA prościej już nie można] 1. Wejdz do Start -> Uruchom -> REGEDIT. Znajdz klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Nls\Language Zjedz na dól i odnajdz klucz Default. Modyfikuj ten klucz z 0415 na 0409. Odnajdz InstallLanguage. Modyfikuj ten klucz z 0415 na 0409. Zrestartuj komputer. 1. Wejdz do folderu /sp3/ i odpal plik windowsxp-kb936929-sp3-x86-enu 2. Po instalacji zrestartuj komputer i wejdz do folderu /Windows XP MUI Pack/ i odpal plik muisetup.exe 3. Zaznacz Polish i w Default user settings wybierz Polish i nacisnij OK. Masz zainstalowany polski jezyk... Zrob restart. 4. Wejdz do Panelu Sterowania i nastepnie wejdz do Ustawien regionalnych i wybierz Polish w zakladce Languages. Kliknij na OK i zrób restatr. Masz SP3... w jezyku polskim #-o
e4nd
Dodano
29.07.2012 20:32:02
Chyba od tego jest to forum, żeby pomagać innym. Pisałem Wam, że nie chce robić reinstala systemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRYZLLI
Dodano
29.07.2012 19:32:31
Jaja sobie robisz? O braku płyty piszesz dopiero dzisiaj, choć już dwa dni temu [b]Adam[/b] pisał ci, żebyś zrobił z niej użytek - widać, czemu przeszło to bez echa. Generalnie, nic nie wiesz, nic nie umiesz (poza ściąganiem szemranego softu z netu) i niczego sam nie zdziałasz, bo twoje odpowiedzi są tak czytelne jak mgła o północy. Oddaj władzę nad komputerem komuś, kto zrozumie to, co ci tu piszemy. Marnujesz nasz czas. ](*,)
XanTyp
Dodano
29.07.2012 17:54:14
Nie mam płyty do WINDOWSA!!!!
GRYZLLI
Dodano
29.07.2012 17:33:17
GRYZZLI - jeśli JESZCZE nie przeinstalowałeś systemu, to ja się nie dziwię że WU ci SP3 nie znajduje, i że wszystko po angielsku .... A i to zapewne czubek góry lodowej. Tak więc: - zabezpiecz swoje pliki - zainstaluj system od nowa - zainstaluj sterowniki - zaktualizuj system przy użyciu Windows Update - (opcjonalnie) wykonaj sobie obraz partycji z tak przygotowanego systemu - zainstaluj sobie oprogramowanie i przywróć pliki
Veers
Dodano
29.07.2012 16:22:15
Tam jest napisane wszystko po ang, a ja nic z tego nie rozumiem
GRYZLLI
Dodano
29.07.2012 16:09:41
Powiedzcie jak a zrobie to sam! ok juz wiem co to drugie r, tylko że to była płyta kolegi a on wyjechał na wakacje! a z neta nie bd sciągał windowsa!
GRYZLLI
Dodano
27.07.2012 23:35:03
Gryzlli - mając tak nikłe szanse na wykonanie tego samemu - zleć to pierwszemu koledze z brzegu, którego podziwiasz za wiedzę w zakresie komputerów. Inaczej będziesz to wałkował do końca wakacji. Nie masz podstawowej wiedzy z instalacji Win XP, skoro nie wiesz, czym jest drugie eR. Kusi mnie, by zamknąć temat i wygonić cię do nadrabiania teorii, zamiast rżnięcia systemu plikami z Chomika.
XanTyp
Dodano
27.07.2012 23:33:05
Po pierwsze nie bd ponownie robił reinstala systemu. Po drugie nie wiem skąd pobrać poprawny plik SP3. Po trzecie o co Ci chodzi z tym "drugim" R?
GRYZLLI
Dodano
27.07.2012 20:06:09
  • Veers 28.07.2012 01:40:15

    [quote=GRYZLLI]Po pierwsze nie bd ponownie robił reinstala systemu.[/quote] Po pierwsze - nie masz wyjścia [quote=GRYZLLI]Po drugie nie wiem skąd pobrać poprawny plik SP3.[/quote] Po drugie - z miejsca z którego należy pobrać nie tylko Service Pack, ale i pozostałe poprawki - czyli Windows Update. [quote=GRYZLLI]Po trzecie o co Ci chodzi z tym "drugim" R?[/quote] Po trzecie - tzw. instalacja "w miejscu" niewiele tu pomoże, a wręcz może nawet spowodować że i tak wrócisz do punktu 1.

  • GRYZLLI 28.07.2012 13:26:13

    [quote]Po drugie - z miejsca z którego należy pobrać nie tylko Service Pack, ale i pozostałe poprawki - czyli Windows Update.[/quote] Jak wchodze na Windows Update to nic mi komputer nie wyszukuje! [color=darkred] Edycja nie gryzie. Flood usunięty. X.[/color]

  • GRYZLLI 28.07.2012 13:27:44

    [quote=Veers] Po drugie - z miejsca z którego należy pobrać nie tylko Service Pack, ale i pozostałe poprawki - czyli Windows Update. [/quote] Jak wchodze na Windows Update to nic mi komputer nie wyszukuje!

  • Veers 29.07.2012 12:11:40

    [quote=GRYZLLI] Jak wchodze na Windows Update to nic mi komputer nie wyszukuje! [/quote] W ogóle nic, czy nie pokazuje SP ? (a może jednak coś pokazuje - np. komunikat błędu)

Wszedłem! Nic nie pomogło!
GRYZLLI
Dodano
27.07.2012 18:25:12
  • adam_broda 27.07.2012 19:57:24

    [quote=GRYZLLI]Wszedłem! Nic nie pomogło![/quote] XanTyp dałbyś już spokój biedakowi. GRYZLLI masz dwa wyjścia: zainstalować sysytem z posiadanej płyty i zrobić normalny "update" jak chce XanTyp albo ściągnąć poprawny plik SP3, zintegrować go z posiadaną wersją na płycie i zainstalować. Poradników w sieci jest multum - poradzisz sobie. Można jeszcze przed instalacją spróbować naprawy systemu przez "drugie" R.

W menu start?
XanTyp
Dodano
27.07.2012 18:12:53
a gdzie to znajde?
GRYZLLI
Dodano
27.07.2012 17:34:39
Więc zrób użytek z Windows Update.
XanTyp
Dodano
27.07.2012 16:11:40
Nie, system jest oryginalny! To co pomożesz?
GRYZLLI
Dodano
27.07.2012 13:34:47
Z pobranego pliku, bo robiłem formata i miałem na płytce Win XP z SP2, a potrzebowałem SP3 i sciągnąłem z chomikuj.pl
GRYZLLI
Dodano
26.07.2012 20:01:40
  • XanTyp 26.07.2012 23:00:24

    [quote=GRYZLLI]sciągnąłem[/quote]Brawo Jasiu, brawo. A teraz niech Jan zmądrzeje i zacznie aktualizować system z firmowych stron, chyba, że Jan pracuje na pirackim systemie?

GRYZLLI
Dodano:
26.07.2012 17:25:07
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2