Problem z siecia ?

Witam was mam otóz taki problem nie jestem specem od sieci wiec już to mowie czy ktos mogłby mi opisać jak mam podlaczyc 3 kompy razem ze soba i udostepnic drukarke sieciowa ? kazdy z kompó jest podłaczony wtyczka rj45 - dostep do interbetu :) , bardzo prosze o pomoc

Odpowiedzi: 2

Dobra to wklejam tutaj , czy ktoś może mi pomóc ? Witam was otóż mam nastepujacy problem w mojej firmie zostanie przeinstalowany windows 2000 na xp w tej sieci jest 5 komputerów każdy z kompów ma oddzielnie podłączony internet przez kabel rj45, i teraz pytanie czy ktoś z was mógłby mi opisać krok po kroku co musze zrobić zęby te komputery na wzajem sie widziały udostępniały sobie pliki i udostępniały drukarkę sieciowa tzn jest jedna drukarka podłączona do jakiegoś kompa i chciałbym zęby inne kompy podłączone do tego komputera mogły drukować strony itd .Bardzo proszę o pomoc
dzesiino
Dodano
22.06.2007 10:50:24
[quote=dzesiino]kazdy z kompó jest podłaczony wtyczka rj45 - dostep do interbetu :) , bardzo prosze o pomoc [/quote] W jaki sposób jest to wszystko zorganizowane ?? Gdzie są podłączone te trzy komputery ?? W dziale Sieć, udostępnianie przeczytaj przyklejone tematy - tak na początek.
Żółty
Dodano
20.06.2007 14:53:30
  • Anathema 20.06.2007 16:08:02

    [quote=Żółty] W dziale Sieć, udostępnianie przeczytaj przyklejone tematy - tak na początek.[/quote] I tutaj też temat przenoszę ;-)

dzesiino
Dodano:
20.06.2007 14:41:26
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1