Problem z siecią radiową ..

Witam. Może mi ktoś pomóc aby mój komputer wykorzystywał 100% sieci ? Bo jak narazie to jest kiepsko chociaż niewiem dlaczego tak jest.. Tutaj zrobiłem zrzut ekranu: http://img18.imageshack.us/i/snap1fc.png/ Może ktoś pomóc ?

Odpowiedzi: 6

Dodam coś od siebie: Moim zdaniem komputer wykorzystuje 100% sieci ale wliczając jeśli jest to sieć osiedlowa musisz się liczyć z tym im więcej ludzi korzysta z internetu tym wolniejszy jest internet . Wiec nie win pracodawców za to już , i tak jest i będzie ...
Szymonq
Dodano
03.01.2011 12:19:24
[quote=Gonzo779]ja mam neta 512MB .. ale i tak mój komputer nie wykorzystuje 100% sieci :( nawet niewiem czemu ..[/quote]Nie chcę być uszczypliwy, ale kiedy (o ile w ogóle) dożyjemy czasów, że będziemy mieli takie prędkości transferu na kablach, to będziemy zamawiać pizzę przez internet a ilość bitów będzie tak gigantyczna, że energia będzie przetwarzać się spontanicznie w masę i będziemy wyjmowali zamówienia wprost z podajnika podpiętego pod usb. Innymi słowy: przeczytaj jeszcze raz mój wcześniejszy post, zastanów się głęboko nad jego sensem i wyciągnij wnioski. Miałeś zrobić test łącza i porównać je z warunkami, jakie przedstawia twoja umowa odnośnie jego przepustowości - a następnie zestawić to i przedstawić tutaj. A to, co tu przedstawiłeś, to tylko połowa, i to nawet niematematycznie mniejsza połowa wyników. Przyłóż się, zarówno do zadania całościowo, jak i do detali w postaci prawidłowych oznaczeń jednostek. Miękkim ołóweczkiem B5 masz wpisaną pałę do dzienniczka. Przeprawię ją czerwonym długopisem, jeśli się nie poprawisz.
XanTyp
Dodano
20.12.2010 15:32:51
kilobit/sec (kilobyte/sec) Download speed: 417.78 (52.22) 100% Upload speed: 18.10 (2.26) 100% Latency: 171 milliseconds ja mam neta 512MB .. ale i tak mój komputer nie wykorzystuje 100% sieci :( nawet niewiem czemu ..
Gonzo779
Dodano
20.12.2010 14:26:59
Za taką odpowiedź poszedł bym do biura i zrobiła taki bajzel, jakiego jeszcze nie widzieli. Przetestuj sobie wydajność łącza http://www.numion.com/YourSpeed3/index.html - przycisk QuickStart po lewej stronie a potem napisz, jakie masz łącze, z uwzględnieniem treści umowy, gdzie jest napisane, że przepustowość [b]ma wynosić[/b] tyle a tyle lub, że [b]może osiągać[/b] tyle a tyle. To słówko "może" daje zwykle dobre usprawiedliwienie dostawcy, bo "może" nie oznacza "nieustannie".
XanTyp
Dodano
19.12.2010 19:30:13
Kontaktowałem się to mi powiedzieli żebym zmienił komputer.. Ale co może mieć komputer do tego ??
Gonzo779
Dodano
19.12.2010 19:15:58
Może na początek skontaktuj się ze swoim dostawą internetu?
XanTyp
Dodano
19.12.2010 15:06:35
Gonzo779
Dodano:
19.12.2010 14:26:57
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1