problem z siecią LINKSYS!!!!!!!!! :((

Witam serdecznie Mam następujący problem, może ktoś mógłby mi pomóc:(??? Otóż korzystam z bezprzewodowej sieci internetowej LINKSYS- w pokoju obok jest router, ja łączę się z nim bezprzewodowo do tej porty internet działał bez zarzutów, i nagle pewnego dnia tak po prostu straciłam połączenie z siecią na ekranie stromny www wyświetlają się komunikaty, że strona nie działa, pokazuje mi w ustawieniach sieci, że nie mam żadnego połączenia z siecią, ale linksys jest dostępny w zasiegu 100% i tak jak kiedyś mój komputer wykrywa normalnie sieć, niestety nie może nawiązać połączenia, mimo, że jest 100% dostępny i w zasięgu, co mogło się stać? kolega w pokoju obok nic nie zmienial, nie przesuwał , ja tez nic nie zmieniałam:( zdarzało sie wczesniej że nie chcial wyświetlac strony www, ze przerywalo polaczenia i nie chcialo nawiazac drugi raz, ale w takich sytuacjach zazwyczaj pomagał RESET lub PONOWNE WŁĄCZENIE KOMPA a tak..od 2 dni zostałam bez internetu co to za problem,jezeli pokazuje mi siec 100% dostepnosci a nie chce mnie polaczyc i pokazuje sie komunikat caly czas DICONECTED

Odpowiedzi: 2

Weź też pod uwagę, że może to być sprzętowy problem z anteną w sieciówce. Mała szansa, ale istnieje. A zanim zastosujesz się do rad kolegi [b]Kamilla[/b], zacznij od sensowniejszych i prostszych działań. Dobrze by było, gdybyś spróbowała wpiąć się do innej sieci - dla porównania. Tymczasem jednak, zresetuj swój router. Jeśli nie ma guziczka RESET na nim - zwyczajnie wyjmij wtyczkę z gniazdka, włącz ponownie, odczekaj, aż się w pełni uruchomi i napisz, czy coś się zmieniło.
XanTyp
Dodano
28.01.2010 00:00:49
Witam spróbujcie najpierw odinstaluj zebys niemial nic i twoj kolega a puzniej zainstalujcie wszystko odnowa oczywiscie chodzi mi o instalecie odnowa programow odnosnie neta
KAMILLO
Dodano
27.01.2010 19:47:35
moschino
Dodano:
27.01.2010 12:22:23
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1