Problem z sb128 pod xp

Mam problem z karta muzyczna pod xp i tylko pod tym systemem. W glosnikach sa trzaski ktore nasilaja sie wraz z zuzyciem procka im wieksze tym trzaski sa wieksze. Nie wiem co mam robic probowalem najanowszych sterownikow do karty muzycznej pod xp&2000 ale nic nie pomgoly wrecz odwrotnie. Moze to ma zwiazek z moja plyta glowna Asus A7V266 via KT266. Na serwisie gdzie kupowalem plyte i karte muz. powiedziano mi ze to winna widowsa. Ktos mial podobny problem :?: Prosze o pomoc. Dzieki z gory

Odpowiedzi: 7

niestety tez trafilem na ten problem, po testowaniu karty (directx info)

"karta nie obsluguje buforowania sprzetowego, dzwiek bedzie odtwarzany jedynie przy uzyciu buforowania programowego"

cos w tym jest tylko jak wlaczyc buforowanie sprzetowe?
corwax
Dodano
01.10.2002 01:06:16
Prawde mowiac nie bardzo rozumie wasze klopoty :P. mam tez SB 128 – przy instalacji XP–ka sama sie zainstalowala ale jako cos innego – sciagnalem driver do SB128 pod XP – przeinstalowalem – i spoko nic nie trzeszczy wszystko gra – Robilem to na starej plycie i teraz na nowej i wszystko jest OK. Kabelek audio tez mam wpiety do CDRomu
pedros
Dodano
14.09.2002 16:55:26
i calkowicie przypadkowo sie pozbylem tego problemu. Otoz wycoagalem cdroma z kompa i odziwo glos byl ok, pozniej podlaczylem nowiutka ngaryware, podlaczylem kabelek audio i kapa – znowu to samo. Postanowilem odlaczyc kabelek audio i .... jest czysciutki dzwiek. Nie wiem czemu tak jest ale dziala :)
dexter
Dodano
11.09.2002 20:48:26
Ja nadal stoje na stanowisku ze powinien zajac sie tym serwis bo:
skoro wydajesz mase pieniedzy na sprzet masz prawo zadac sprawnego i uzytkownika nie obchodzi ze sb128 czy dowolna inna karta ma problem w danej konfiguracji. Juz na etapie konfiguracji sprzetu sprzedawca cie powinien poinformowac ze to nie bedzie dzialac prawidlowo. A rola serwisu jest bycie na biezaco z problemami sprzetowymi a nie uzytkownika.
mrsit
Dodano
31.07.2002 08:56:20
Zgadnijcie kto ma ten sam problem :) Ja mam tak na wszystkich winshitach, instalowalem wszystkie sterwoniki, latki i nic. W akcie desperacji wszedlem nawet na forum crative i jak sie okazalo duzo ludzi na calym swiecie mam ten problem. A creative milczy.....
dexter
Dodano
30.07.2002 14:20:24
Ja mam identyczny problem (niestety ) i nie moge wyczaic dlaczego tak sie dzieje . Jednak zaobserwowalem ze karta zintegrowana WOGOLE nie obciaz i nie trzeszczy ale bede sie staral dociec w czym tkwi problem (specyfika windows??)
B3T0N
Dodano
15.07.2002 01:18:44
Moim zdaniem wciskaja Ci kit w serwisie. SB128 to jedna z najbardziej popularnych kart wszystko ja praktycznie obsluguje. Poza tym co to znaczy ze wina windowsa ? Obowowiazkiem serwisu jest tak skonfigurowanie kompa zeby dzialal z systemem wybranym przez uzytkownika i to tlumaczenia ze z windowsami nie dziala jest bez sensu.
mrsit
Dodano
09.07.2002 09:10:51
Anonymous
Dodano:
08.07.2002 15:52:06
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1