Problem z samo-układającymi się ikonami na pulpicie.

Hey. Mam problem, mianowicie, odkąd raz uporządkowałem sobie ikony na pulpicie, w pewnym momencie nastąpił reset kompa z jakiegoś tam powodu innego, ale po załadowaniu już ikony na pulpicie same się układają jak chcą i to jest wkurzające, bo co ułoże je, to po załadowaniu systemu one znowu są w tych miejscach co przed ułożeniem... ;/ Mam Viste x64 Ultimate od ponad 1,5 roku. Intel Core 2 Duo E6400 Asus P5B-Deluxe Wi-fi ap 1,5 GB RAM GOODRAM 320 GB HDD + 1TB external Pomocy :(

Odpowiedzi: 5

no i nie pomogło... lipa, zostaje mi chyba przyzwyczajenie się, i czekanie do formata a do tego mi nie prędko.
misiek8881
Dodano
05.10.2008 17:56:20
Zerknij jeszcze w uprawnienia do klucza HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Shell\Bags w rejestrze, oraz jego podkluczy. Poza tym zaznacz w menu kontekstowym paska zadań Zablokuj pasek zadań oraz banał, czyli zerknij czy nie masz auto rozmieszczania włączonego. Jeżeli nadal nic - http://www.howtogeek.com/howto/windows-vista/save-and-restore-desktop-icon-layout-in-windows-vista/
Bobi
Dodano
02.10.2008 10:52:56
Zerknij jeszcze w uprawnienia do klucza [i]HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Shell\Bags[/i] w rejestrze, oraz jego podkluczy. Poza tym zaznacz w menu kontekstowym paska zadań [b]Zablokuj pasek zadań[/b] oraz banał, czyli zerknij czy nie masz auto rozmieszczania włączonego.
Bobi
Dodano
02.10.2008 10:51:54
niestety nic nie pomogło :(
misiek8881
Dodano
02.10.2008 00:37:03
Spróbuj wyeksportować a następnie usunąć z rejestru [i]HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Stream­s\Desktop[/i] oraz [i]HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\explorer\Strea­ms\Desktop[/i]. Zrestartuj system, po rozruchu poustawiaj ikony i raz jeszcze zrób rozruch. Jeżeli nie pomoże poszukaj w rejestrze wartości [b]NoSaveSettings[/b].
Bobi
Dodano
30.09.2008 20:48:07
misiek8881
Dodano:
24.09.2008 15:31:59
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1