Problem z routerem LInksys - dramatycznie wolny internet

Witam posiadam router linksys WRT54g gdy udostępniam przez niego internet strony ledwo się łądują... prawoe zawsze wyskoczy komunikat ze nie mozna odczytac strony, ale gdy podlancze kabel do kompa... net chodzi jak szalony strony ładują się błyskawicznie... 1. router zresetowanem 2. przywrocilem do ustawien fabrycznych 3.... niem wiem co mam dalej robic..

Odpowiedzi: 3

Jaki masz ping do routera? Ze zmianą firmware próbowałeś?
wojtt
Dodano
27.01.2008 19:12:46
router mam rok i od niedawna mam takie problemy :P tak sprawdzalem na roznych urzadzeniach Laptop i UMPC + 2 kompy po kablu wszystko tak samo :) odleglosci... pokoj ;d wiec czasem metr czasem 3 metry zlezy gdzie siedze z lapem. Router standardowo chodzi na B/G w ogole dziwi mnie masakryczny czas dostepu do routera :| po wpisaniu ip routera i logowaniu sie trwa to strasznie dlugo... i czasem nie wgraja sie wszystkie dane. uzywam NOD32, przeskanowalem kompa na wszystkie mozliwe sposoby, sprawdzalem loga z hijack'a, przeskanowalem kompa RootkitRevealer'em i nic :|
Bendeer
Dodano
27.01.2008 16:55:16
Jakie odległości między kompem/kompami a routerem? Sprawdzone na różnych kartach sieciowych/komputerach? Próbowałeś zmienić kanał pracy? Może nowsza/inna wersja firmware do routera?
wojtt
Dodano
27.01.2008 15:41:57
Bendeer
Dodano:
27.01.2008 14:54:51
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1