Problem z rejestracją i aktualizacją Windows XP Pro

Witam... Mam problem z rejestracją Windows XP. Pomimo tego że system jest legalny muszę chwilowo niestety używać innego klucza. Przepraszam że piszę o tym akurat tu, lecz poszukuję kogoś kto pomógł by mi przywrócić system. Posiadam licencję, naklejkę i wszystko tak jak było od nowości. Niestety, płyta ma tyle rys, że nie da się z niej już czytać. Nie mam kopii. Pożyczyłem innego Windows lecz nie przyjmuje mojego klucza z naklejki. Pożyczony Windows to XP Pro SP1. Próbowałem już wielu sposobów lecz nic. Nie pomaga zmiana klucza w zakładce przy telefonicznej aktywacji. Niestety nie mam innego systemu. Pomimo tego że system jest Windowsem XP Pro PL aktywator mówi że mój klucz nie jest do tego systemu (gryzie się z wersją) więc, jeśli na naklejce pisze że to XP Proffesional to co jest grane?

Odpowiedzi: 2

Dzwoń na infolinię Microsoftu. Zapytaj się o możliwość wymiany uszkodzonej płyty. Oto numer: 801 802 000 O tym, że używasz innego klucza - nie mów. Daj znać po wszystkim, czy przyniosło to pozytywny skutek :)
Goner
Dodano
22.07.2012 02:56:08
Musisz mieć kopię instalatora taką samą, jak oryginał. Dokładnie taką samą. Inaczej to nie przejdzie. Jest sporo programów, które wykonują kopie porysowanych płyt. Na pewno znajdziesz kilka i będziesz miał szansę na próbę skopiowania i odzysku swojej płyty.
XanTyp
Dodano
19.07.2012 07:18:32
amisat
Dodano:
18.07.2012 20:26:11
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1