Problem z Rapidshare.com

Witam!! Posiadam konto Premium na Rapidshare.com Za ich stronie napisane jest że można używać następujących programów w celu ściągania plików: GetRight, FlashGet, GoZilla and IDM Problem jest w tym ze jeżeli przy pomocy tych programów będę ściągał plik który waży np 10 MB to w profilu na rapidshare pojawi mi się informacja że nie ściągnąłem 10 MB tylko 24 MB. Jak ściągnę ten sam plik 10 MB przy pomocy akceleratora wbudowanego w Mozille, IE, Opere to w profilu na rapidshare pokazuje mi że ściągnąłem 10 MB Dla czego tak się dzieje Question

Odpowiedzi: 4

Ściągacz Operowy ma wznawianie ściągania i do tego całkiem nieźle sobie radzi.
spiderko
Dodano
02.05.2007 15:52:32
Oblicz to sobie dokładnie czy nie ergonomicznej będzie ściągać od nowa plik, który z jakiś względów się 'zawiesi' (jaki to procent całości?) czy ściągać akceleratorem z możliwością wznawiania przy współczynniku zjadania transferu wynoszącym jakieś 2,5? To jest do obliczenia.
Bobi
Dodano
02.05.2007 13:19:39
No tak mogę olać akceleratory i używać tych które są wbudowane w przeglądarki. Jest tylko mały minus. Jak mi się przerwe ściąganie to nie będe mógł go wznowić :(
hiroaq
Dodano
02.05.2007 13:07:59
Kiedyś czytałem co nieco na ten temat (nie pamiętam gdzie) i gość też się właśnie żalił, że ściągając przy pomocy akceleratorów strasznie zawyżony jest transfer. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że programy w rodzaju FlashGeta ściągają pliki nie jak leci po kolei, a po kawałeczku, a gdy wystąpi jakiś błąd zaczynają od nowa. Wniosek? Olać akceleratory.
Bobi
Dodano
02.05.2007 11:44:15
hiroaq
Dodano:
02.05.2007 10:54:54
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1