Problem z pulpitem w Windows 98

Witam serdecznie!
Mam taki problem: w OS Win98SE po starcie systemu pojawia mi sie wielki bialy ekran z podpisem "pulpit" (jak podczas nawigacji po folderach). Muszę kliknąć RMB z lewej strony ekranu, dopiero pojawia się tapeta, pasek zadań, ikony itp. Jak ten problem rozwiązać?
Pozdrawiam.

Odpowiedzi: 4

Poległem ;( Musiałem sformatować, ale wstyd :P No ale pocieszam się tym, źe niektórzy formatują bo nie potrafią sobie poradzić z dialerami :D W kaźdym bądź razie dzieki za pomoc.
DRuMah
Dodano
07.10.2005 17:15:04
Hehe... kiedys mialem ten sam problem. Foldery nie chcialy sie otwierac jako strony sieci Web a potem na ulpicie znalazły mi sie bardzo dziwne katalogi... zresztą sami popatrzcie. Na zakonczenie dodam ze naprawilem to formatem, bo jak wlaczalem antywirusa to mi pisalo, ze explorer to wirus :/
Bejkrools
Dodano
07.10.2005 01:32:59
Hehe... kiedys mialem ten sam problem. Foldery nie chcialy sie otwierac jako strony sieci Web a potem na ulpicie znalazły mi sie bardzo dziwne katalogi... zresztą sami popatrzcie. Na zakonczenie dodam ze naprawilem to formatem, bo jak wlaczalem antywirusa to mi pisalo, ze explorer to wirus :/
Bejkrools
Dodano
07.10.2005 01:32:59
z objawów kojarze wirusa o nazwt Redlof czy tak jakoś. Przeskanuj kompa antywirusem i wrzuć tu LOG z HIJack (przyklejony dział bezpieczeństwo)
adik154
Dodano
06.10.2005 19:38:15
DRuMah
Dodano:
06.10.2005 19:17:09
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1