Problem z przenoszeniem danych z Excela do PowerPointa

Witam, Mam problem z kopiowaniem tabeli z Excela do PowerPoint. Po zaznaczeniu fragmentu danych i skopiowaniu ich przechodzę do PowerPoint. Tam wybieram Edycja/Wklej specjalnie i tam Wklej jako Obiekt programy Microsoft Office Excel (czy coś w tym stylu - pracuję na wersji anglojęzycznej). W każdym razie wkleja się OK. Problem jest tylko z formatowaniem - zanika. Kiedy uaktywnię obiekt - dwukrotne kliknięcie (otwiera się lokalnie arkusz excelowski) a nastepnie zamknę edycję pojawia się formatowanie ale w raz z nim pojawiają się linie siatki widoczne też w samym pokazie slajdów - a tego chciałbym uniknąć. Czy ktoś może mnie oświecieć jak się ich pozbyć? Oczywiście można siatkę usunąć przez wybranie z menu Narzędzia polecenia opcje i w onie odznaczenie widoczności linii siatki (kiedy obiekt Excelowski jest otwarty do edycji) Niestety ta czynność jest konieczna dla każdego obiektu - a mam ich dość sporo w prezentacji. Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc.

Odpowiedzi: 1

By "przywrócić" formatowanie spróbuj z menu podręcznego (obiektu) wydać polecenie Grupowanie- Rozgrupuj; niestety tabelka przestanie być obiektem Excell'a.
piotr1958
Dodano
07.10.2009 15:24:43
dawzol
Dodano:
05.10.2009 17:31:00
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1