Problem z przegrzewaniem ???

Witam, mam troche dziwny problem z kompem ktory mnie niepokoi. Komputer jest stosunkowo nowy, ma 1 rok (Athlon 6000+, 4GB Ram, GF 9600GT) i praktycznie nie bylo z nim zadnych problemow oprocz procesora ktory sie zaczal przegrzewac jakies pol roku temu ale w raamch gwarancji dostalem nowy. Robilem tydzien temu formata, zainstalowalem od razu wszystko co najnowsze (stery, directx itd..), komputer chodzil ok. Wlaczylem z nudow Far Cry 2 (daaawno nie odpalany) i nagle cos jest nie tak... gra dluzej sie laduje niz kiedys, w pewnych momentach gra calkowicie zawiesza sie na 10-15 sekund (np przy ukonczeniu misji, za kazdym razem a najgorsze jest to ze po ok. 20 minutach grania (wiatrak na grafice oczywiscie glosno chodzi) zaczyna straszliwie spowalniac jak niddy dotad! W menu zaczynaje wtedy migac czarne paski, po restarcie gry wraca do normy a po pewnym czasie znow spowalnia... Nigdy wczesniej sie to nie dzialo, gra zawsze chodzila znakomicie z niewielkimi spowolnieniami (na bardzo wysokich detalach, niektore na ultra) a teraz te zwiechy i spowolnienia, nie wiem o co chodzi, jakis komponent jest uszkodzony? Temp procka sprawdzilem zaraz bo tych "cudach" w grze i mial 58 stopni czyli jest ok, jak sie przegrzewal to mial ponad 70... W czym moze byc problem?

Odpowiedzi: 1

[quote=tgr66fr](wiatrak na grafice oczywiscie glosno chodzi) zaczyna straszliwie spowalniac jak niddy dotad! W menu zaczynaje wtedy migac czarne paski,[/quote] Przegrzewanie owszem, ale procesora grafiki. Jeżeli komp jest jeszcze na gwarancji to zanieś do serwisu niech naprawią.
Ucho
Dodano
22.12.2009 22:54:41
tgr66fr
Dodano:
22.12.2009 21:19:44
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1