problem z przegladarkami

witam wszystkich forumowiczów.od niedawna mam taki probem z trzema przegladarkami(opera,mozilla,IE) ze gdy próbuje ogladac filmiki na onecie albo sluchac jakiegos radia internetowego to wszystkie trzy przegladarki po rozpoczęciu buforowania zglaszaja błąd aplikacji i wyłączają się:/ ktos moze wie o co chodzi??

Odpowiedzi: 6

Możliwe że antywirus ma w tym problemie swój udział. Wyłącz go na chwilkę i zobacz czy problem będzie występował.
rokko
Dodano
14.10.2008 01:44:16
niestety nie uzyskalem na tym forum pomocy wiec poszukam na innym forum.dla was minus.
eeeM
Dodano
11.09.2008 23:09:18
tylko ze firefox pobral ta wtyczke co trzeba i nic to nie dalo bo ona nie dziala..
eeeM
Dodano
09.09.2008 16:21:59
Kiedy usuniesz dodatki, po następnym odwiedzeniu strony z osadzonym odtwarzaczem np. Firefox zasugeruje pobranie odpowiedniej wtyczki. Jeżeli nie zrobi tego automatycznie, to powinien przenieść Cię na stronę domową producenta, a tam znajdziesz już wszystko. Ciut samodzielności, po wpisaniu nawa wtyczek jakie teraz masz w Google wyświetli Ci ich lokalizacje z Sieci. Ściągnij najnowsze wersje.
Bobi
Dodano
08.09.2008 23:37:08
  • detektor 12.11.2008 21:31:26

    [quote=Bobi]Kiedy usuniesz dodatki, po następnym odwiedzeniu strony z osadzonym odtwarzaczem np. Firefox zasugeruje pobranie odpowiedniej wtyczki. Jeżeli nie zrobi tego automatycznie, to powinien przenieść Cię na stronę domową producenta, a tam znajdziesz już wszystko. Ciut samodzielności, po wpisaniu nawa wtyczek jakie teraz masz w Google wyświetli Ci ich lokalizacje z Sieci. Ściągnij najnowsze wersje.[/quote] Ja dodam że czasem Firefox nie zainstaluje czasem wtyczek automatycznie,wtedy ściągnij daną wtyczkę i zapisz np. na pulpit,zamknij przeglądarkę i wtedy zainstaluj następnie odpal przeglądarkę powinno działac.

te wtyczki mam poinstalowane.a mozesz mi podac strony z tymi wtyczkami??
eeeM
Dodano
08.09.2008 20:35:58
Prawdopodobnie problemem jest plugin obsługujący media strumieniowe w przeglądarkach. Sprawdź sobie zainstalowane wtyczki Media Playera, QT i innych podobnych, może trzeba będzie je przeinstalować.
Bobi
Dodano
08.09.2008 20:27:40
eeeM
Dodano:
08.09.2008 19:27:41
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1