Problem z programem

Otóż w czwartek kupiłem se telefon Sony Ericsson K750i. Był dołączony do niego kabelek i oryginalna płyta z oprogramowaniem do niego. Zainstalowałem te oprogramowanie jedno mi się zainstalowało tam gdzie chciałem a drugie zainstalowało mi się tutaj : C:\Program Files\Common Files\Teleca Shared\[b]CapabilityManager.exe[/b]. Wpisałem na google "CapabilityManager.exe" i wyświetliło mi się, że to jakiś wirus,trojan... . Czy to jest możliwe, że Sony Ericsson rozprowadza wirusy na swoich płytach z oprogramowaniem?? Dodam, że 29.04 (wczoraj) skanowałem kompa avastem przy rozruchu (jak zawsze co miesiąc o:) ) i w tamtej lokalizacji mi nic nie wykryło (jedynie jakiś pare wirusów w System Volume Information ale pewnie przez neta sciągnąłem). Póżniej jeszcze skanuje programami Ad-Aware SE Personal i Spybot - Search & Destroy ale także nic nie wykazało w tamtej lokalizacji (tylko coś w ciasteczkach). Więc co to jest?? Narazie nie chcę tego usuwac bo wkońcu może to element oprogramowania do kabelka. Proszę o pomoc!

Odpowiedzi: 1

Nie wiem, gdzie znalazłeś, że to "wirus,trojan". Ja za to znalazłem, że to jest OK. -->[url=http://www.processlibrary.com/directory/files/capabilitymanager][b]Safe[/b][/url]. To, że Sony rozprowadza na swoich sterownikach także trojany, to wiadomo już od dawna. Kłopotliwe jest ich usuwanie, bo "sporządzili je najlepszej klasy specjaliści. Ale Ty nie musisz się tym przejmować, bo uważam, że "capabilitymanager jest OK. .
morda
Dodano
30.04.2007 16:42:43
tom_333
Dodano:
30.04.2007 16:21:20
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1