Problem z programem do nagrywania i nagrywarką

Ostatnio spotkałem się z bardzo dziwnym problemem. Vista widzi pięknie nagrywarkę, nagrywa nawet za pomoca Windows Media Player (pomijam sposób) ale żaden program do nagrywania nie widzi nagrywarki. Ogólnie rzecz biorąc można by było pokusić się o format i stawianie nowego systemu - szkopuł w tym, że dopiero go stawiałem a mam co robić :). Czy ktoś orientuje się jakie może być rozwiązanie powyższego problemu ???

Odpowiedzi: 4

Już po problemie. Vista zaczęła świrować postawiłem nową i wszystko śmiga jak należy. Ach ten Bill...... :)
D3M0N
Dodano
13.06.2009 17:23:00
Mam ten sam problem, WMP jest w stanie nagrać, pewnie sama Vista metodą przeciągania plików bedzie w stanie zapełnić płytę. Tylko inne programy (Nero, Ashampoo) nie widzą napędów, próbowałem dwie nagrywarki różnych producentów, uaktualnić sterowniki, odinstalowywałem i instalowalem ponownie i nic. ASPI nic nie pomogło. Jeszcze pokobinuje z usunięciem ostatnio zainstalowanych programów, może coś blokuje. Najgorsze ze nie nagrywalem plyt od dłuzszego czasu i nie wiem od kiedy nie dziala. Ogólnie jest ostatnio coś nie teges, rano patrze na komputer a on zamiast normalnie chodzic, jest wylogowany pojawia się błąd że zostały wprowadzone zmiany w systemie, odesłało mnie do strony Microsoftu. Napisane było ze system nie ma autoryzacji (czy jakos tak) i moze to byc spowodowane jakims oprogramowaniem. Były tam jakies wymienione, ale niczego takiego nie mialem. Zresetowałem kompa i wszystko było ok.
cezarekg
Dodano
13.06.2009 02:09:00
Oczywiście, że mam ASPI - problem cały czas również :(.
D3M0N
Dodano
03.06.2009 10:49:09
[quote=D3M0N]Ostatnio spotkałem się z bardzo dziwnym problemem. Vista widzi pięknie nagrywarkę, nagrywa nawet za pomoca Windows Media Player (pomijam sposób) ale żaden program do nagrywania nie widzi nagrywarki. Ogólnie rzecz biorąc można by było pokusić się o format i stawianie nowego systemu - szkopuł w tym, że dopiero go stawiałem a mam co robić :). Czy ktoś orientuje się jakie może być rozwiązanie powyższego problemu ???[/quote] 1.Masz ASPI ? :-s Sciagnij [url=http://blog.tiensivu.com/aaron/archives/1457-FrogASPI-When-you-need-ASPI-support-in-Vista-3264-bit,-XP-3264-bit,-or-2000-for-free.html]stad !!! !!! !!![/url] i wrzuc do /windows/system32 Media Player nie wymaga (?)... 2.Zaktualizuj stery do nagrywarki.
Lamer
Dodano
02.06.2009 16:17:41
D3M0N
Dodano:
02.06.2009 12:01:42
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1