Problem z prędkością internetu po zainstalowaniu widnowsa 7

Witam, Ostatnio przesiadłem się na moim komputerze stacjonarnym domowym z Windowsa XP na Windows 7 i niestety mam problem przy Neostradzie 6 megowej, prędkość pobierania nie przekracza mi 25 - 30 kb/sek, gdzie na laptopie na którym posadzony jest windows xp prędkości te są takie jak powinny być czyli 600 - 700 kb/sek. Sprawdzałem te pomiary na portalach typu speedtest, które potwierdzają to że na komputerze z windowsem 7 prędkość jest znacząca niższa, czyli wynosi 250 -300 kbit/sek. Ściągałem już i instalowałem wszystkie najnowsze sterowniki do karty sieciowej i innych urządzeń, przeinstalowałem winodwsa i nic to nie daje.](*,) :neutral: Sprawdziłem czy nie ma wirusów 3 rożnymi programami i nadal jest problem... ](*,) Proszę o pomoc...

Odpowiedzi: 3

Na pewno nie jest to wina po stronie usługodawcy internetu, więc to odpada, bo skoro na jednym laptopie śmiga że aż miło to dlaczego nie może tak śmigać na komputerze stacjonarnym... Niestety odznaczenie TCP/Ipv6 nic nie dało - nadal internet chodzi jak krew z nosa...](*,) A z Neostradą łącze się przy pomocy routera Linksys WAG-160N.
tomchem
Dodano
13.08.2010 17:13:16
Tomchem - wyłącz protokół IPv6 - i zobacz czy przypadkiem nie pomoże. Druga sprawa to - jak się dokładnie łączysz z Neostradą (modem? router?)
Veers
Dodano
13.08.2010 10:50:36
Najpierw do źródła :] Wykonaj telefon na "błękitną linię" i tam zapytaj. Z twojego opisu wynika, że nie ma to nic wspólnego z systemem - tudzież z jego wadliwym działaniem.
XanTyp
Dodano
12.08.2010 22:12:07
tomchem
Dodano:
12.08.2010 20:49:22
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1