Problem z połączeniem miesca sieciowego i otwieraniem plików - bardzo wolne działanie

Witam, Uruchomiłem Internetowe Usługi Informacyjne na windows XP. Skonfigurowałem katalog wirtualny, samego windowsa, zaporę oraz router tak że jest dostępny z zewnątrz przez http. Jednak pojawił się problem podczas podłączania miejsca sieciowego i podczas prób odczytu plików z dysku. Zarówno podłączanie miejsca sieciowego jak i odczyt plików odbywają się niesamowicie wolno i powodują przywieszenie explorera windows lub aplikacji, która otwiera plik (word 2007). Jednak gdy uzyskuję dostęp do plików za pomocą przeglądarki wszystko chodzi bardzo szybko. Co może być przyczyną wolego podłączania miejsca sieciowego i otwierania plików ? Dodam że połączenie przez VPN działa tak szybko jak aktualna prędkość łącza, a po połączenia pliki otwierają się na tyle szybko że nie stanowi to problemu. Nie chcę korzystać z VPN gdyż do komputera może być podłączona więcej niż jedna osoba. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc Krzychu

Odpowiedzi: 0

krzychugg
Dodano:
14.07.2011 13:55:13
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0