Problem z połączeniem internetowym

#-o [size=6]Mały a może duży problem. Otóż do rzeczy. Posiadam Neostrade 512 kb/s ale od pewnego czasu zauważyłem na połączeniu iż mam 1,3 MB/s. Ale to nie jest problem :/ Otóż dnia dzisiejszego podczas gdy grałem w grę "xxx" LAN nagle mój ping wzrósł natychmiastowo do 999. Wiele razy zdarzało mi się to. Ale to też nie problem. A pytanie: " Słyszałem i czytałem iż neostrada od 01.02.2007 zniosła limity transferu danych. Czy to prawda?" Otóż przez 2 dni sciągnąłem ok. bodajże 5 GB pewnych plików "..." i... dzisiaj właśnie od godziny ok. 14 do godziny napisania tej wiadomości moja prędkość jakby się zmniejszyła...ale...ale na połączeniu pokazuje iż mam to 1,3 MB/s!!. Nie wiem co się dzieje. Próbowałem praktycznie wszystkiego(oprócz zatelefonowania na infolinie) ale...( moja umowa kończy sie we wrześniu i chciałbym kontynuować posiadanie internetu na innych warunkach czyli podpisaniu nowej "lepszej" umowy) próbowałem odłączania i resetowania. Nic nie dało. Na stronę www.centrumxp.pl poprzednie logowanie zajmowało mi dosłownie 5 s. A teraz musiałem czekać aż 50 s. Proszę ludzi o dobrych sercach o jak najszybszą pomoc w rozwikłaniu tego problemu. Dziękuje i pozdrawiam forumowiczów oraz administratorów tego portalu. [/size] Piop

Odpowiedzi: 0

piop
Dodano:
14.08.2007 17:13:40
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0