Problem z podłączeniem przedniego panelu

Mam problem z przednim panelem na którym znajdują się: Gniazdo mikrofonu i słuchawek. Nie są podłączone do płyty głównej a nie wiem gdzie ja mam je podłączyć. Podam opisy kabli: [color=black]czarny[/color] - GND [color=yellow]żółty[/color] - Return L [color=blue]niebieski[/color] - Return R [color=red]czerwony[/color] - Spokut R [color=white]biały[/color] - Spokut L [color=green]zielony[/color] - MIC-IN [color=brown]brązowy[/color] - MIC- BIAS Znalazłem w instrukcji płyty głównej opis "Front Panel Audio Header" Tylko kolejnym problemem jest inny opis kabli:](*,) GND PRESENCE# MIC_RET OUT_RET MIC2_L MIC2_R OUT2_R J_SENSE OUT2_l Teraz nie wiem który do czego. Prosze o pomoc.

Odpowiedzi: 2

ehhh u mnie tez bylo troche inaczej opisane wszystko. Szukalem, anazlizowalem, sprawdzalem w necie... ostatecznie, kiedy zostalo mi to co sie nie zgadzalo, to po prostu siedzialem i probowalem.... az sie udalo...
Winchester
Dodano
19.05.2008 13:33:01
Zakładając, że kompa kupiłeś w całości - idź z tym do sklepu. Albo ci to wytłumaczą, albo pójdź razem z kompem.
XanTyp
Dodano
16.05.2008 12:48:02
Patrycjusz131
Dodano:
13.05.2008 14:52:56
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1