Problem z podłączeniem neta przez Ethernet

cześć wszystkim !! mam taki problem, gdyż do tej pory korzystałem z internetu poprzez podłączenie do portu USB (internet w sieci INEA kablówka). Teraz chcę podłączyć modem przez kartę sieciową jako połączenie Ethernetowe. W sklepie powiedziano mi, że potrzebny do tego będzie kabel NIE krosowany. Jednak po kupieniu takowego i podłączeniu modemu nie można uzyskać połączenia. Nie odnawia adresu IP atomatycznie, a ręczne ustawienia nic nie dały. Fakt, że w połączeniu sieciowym nie wyświetlił się błąd, ani ograniczenie, ale chyba nie ma co się dziwić jak wbiłem adre IP, maskę, bramkę i sufiks na sztywno. Jednak po próbie wejścia na witrynę, połączenie nie powiodło się. Co robić ?? mój modem to motorola sb5100. Znalazłem instrukcję do niego w necie --> http://broadband.motorola.com/noflash/customer_docs/user_guides/501650-011-a.pdf i na stronie 46 jest napisane, że kabel KROSOWANY.. no to w końcu jaki ma być, bo już zgłupiałem.. mam NIE krosowany.. co o tym myślicie ?? z góry dziękuję za każdą odpowiedź :-s pozdrawiam :neutral:

Odpowiedzi: 0

Piecyk88
Dodano:
29.06.2007 00:01:13
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0