Problem z pocztą.

Potrzebuję mieć pocztę na komputerze, próbowałam w dwóch programach (Outlook Express i Mozilla Thunderbird) - mimo wszystko poczta nie chce się pobierać. Poczta o której mówię jest założona na Onecie. Spróbowałam z drugim adresem e-mail, także z Onetu - wszystko udało się pomyślnie. Jednak nie na tej poczcie mi zależy. Treść błędu jest taka: "Wystąpił problem przy logowaniu się do Twojego serwera pocztowego. Twoje hasło zostało odrzucone. Konto: 'pop3.poczta.onet.pl (1)', Serwer: 'pop3.poczta.onet.pl', Protokół: POP3, Odpowiedź serwera: '-ERR Bad login / Bledne haslo lub login', Port: 110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd serwera: 0x800CCC90, Numer błędu: 0x800CCC92" Mimo wszystko hasło jest dobre. Wpisuję to samo hasło logując się do poczty i wszystko działa. Próbowałam wiele razy i nadal nie działa - nie popełniłam literówki przy wpisywaniu hasła. Serwery pop3 i smtp są przepisane poprawnie. Nie rozumiem tego problemu, zwłaszcza, że z inną pocztą wszystko się udaje. Może mam gdzieś 'zakliknięte' jakieś zabezpieczenie na Onecie? Nie wiem nawet czy coś takiego jest możliwe.... Jest może ktoś kto potrafi mi pomóc? Byłabym bardzo wdzięczna.

Odpowiedzi: 2

[quote=Wronia]Wpisuję to samo hasło logując się do poczty i wszystko działa[/quote] To nieco sprawę wyjaśnia. IMO są dwie możliwości: a) sprawdź w ustawieniach konta, czy masz zaznaczone, że "Serwer wymaga uwierzytelnienia" b) na Onecie często tak bywa, że mimo prawidłowych ustawień coś jest nie tak z hasłem przy odbieraniu poczty na kompa z jakiegoś klienta. Po jakimś czasie wszystko do normy wraca.
Ucho
Dodano
15.03.2009 14:07:05
A spróbuj do konta kóre działa prawidłowo podrzucić dane z tego konta (nazwa użytkownika z @**.pl i hasło), które stwarza Ci problem. podejrzewam że taki manewr już wykonałaś. Microsoft na temat tego błędu wypowiada się tak: http://support.microsoft.com/kb/236032/pl
Razorek
Dodano
12.03.2009 20:17:49
Wronia
Dodano:
12.03.2009 17:04:46
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1