Problem z plyta glowna z chipsetem VIA

Bry
Mam taki problem.Chcialem pograc sobie w Jedi Knight2.Gra plula sie ze nie mam odpowiedniej wersji opengl'a.Jechalem na standardowych sterownikach WinXP Pr.Zainstalowalem nowe sterowniki.Gra sie odpalala...wchodzila do menu i nastepowal zwis kompa...pomagal tylko restart.Chcialem sprawdzic czy to tylko tak sie dzieje w tej grze...jednak nawet kiedy w dxdiagu testowalem directa 3d szescian poobracal sie z 2 razy i tez zwis.Na oryginalnych sterach windosowskich dziala wszytko spoko.Problem zaczyna sie gdy sciagam jakies inne sterowniki.Wiem ze nie tylko ja mam taki problem bo koles tez ma plyte na vii i ma to samo.Probowalem rady jednego kolegi ktory wspominal o podmienieniu jednego pliku i zamienieniu go na opengl32.dll....i dalej mi sie zawiesza.Moj sprzet to zida bx98 3d...celeron2 450...384 ramu rivatnt2 m64.
Z gory dziekuje za pomoc.Instalowalem rozne wersje 4in1...teraz mam 4in1438...jak rowniez vapgm410b.

Odpowiedzi: 1

bry :D
Chcialem tylko napisac ze udalo mi sie z tym poradzic...poprostu zainstalowalem stery z plyty producenta karty graficznej i 4in137...jezeli ktos ma podobny problem to moze niech zaczna wlasnie od tego...nom i Jedi chodzi jak marzenie :)
LiberateMe
Dodano
21.06.2002 23:02:55
LiberateMe
Dodano:
18.06.2002 15:07:55
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1