Problem z plikami video

Chciałem przenieść wolne miejsce na inna partycje za pomocą "Parttition Magic", pech chciał że w trakcie operacji pstrykneło światełko. Teraz nie działa wiiększość plików video. Partition coś tam niby naprawiał po ponownym uruchomieniu, bez rezultatów. Czy jest nato jakaś rada?

Odpowiedzi: 2

Dawno, dawno temu, jak mi się coś takiego przytrafiło i straciłem dysk, to bez UPS-a nigdy nie zaczynam operacji na dyskach. Nie sądzę, żeby coś to pomogło, ale na początek zapodaj chkdsk. Jeżeli wykryje błędy na plikach i przekonwertuje je do plików *.chk to spróbuj zmienić rozszerzenia na *.avi, czy jakie tam miałeś i odtwórz. Może coś ocalało. Możesz też zapodać jakiś progs do odzyskiwania danych (ale bez instalacji !!). Szczegóły znajdziesz w innym dziale Programy>Odzyskiwanie danych.
Ucho
Dodano
02.02.2008 21:26:53
skończy skończył się prąd? programy do przywracania usuniętych plików próbowałeś? jak mógł coś zrobić z plikami jak przenosił puste miejsce? jak teraz wyświetla partition magic ci partycje? podzielone dobrze czy jak? pq magic ma też opcje przeglądania dysku spróbuj nim skopiować te pliki w inne miejsce. uwaga jak nadpiszesz pliki to już raczej nie odzyskasz
Small Mike
Dodano
02.02.2008 21:20:20
Fugazi72
Dodano:
02.02.2008 20:46:16
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1