Problem z Outlookiem - utracona poczta?

Cześć!! Mam problem z outlookiem. Skonfigurowałem go sobie, żeby wygodnie korzystać z poczty. Program pobrał moją pocztę i wszystko gra. Dziś wchodzę na swoją pocztę poprzez stronę internetową (hotmail.com) i ku mojemu zdziwieniu: WSZYSTKIE MOJE MAILE ZOSTAŁY TAM USUNIĘTE. Uważam to za bezsens, bo w ten sposób nie mogę korzystać z poczty poza swoim komputerem, np. na uczelni. To jakiś żart, program bez mojej zgody usunął mi wiadomości z serwera... :/ W jaki sposób mogę przywrócić swoje wiadomości na serwer? Proszę, pomóżcie!

Odpowiedzi: 3

Tak jak poprzednicy powiedzieli: pocztę masz na dysku, bo nie zaznaczyłeś opcji - Pozostaw wiadomości e-mail na serwerze. Polecam skonfigurować pocztę z użyciem protokołu IMAP :) Bardzo fajna sprawa.
Goner
Dodano
22.07.2012 16:15:54
[quote=jacek0x] Mam problem z outlookiem. Skonfigurowałem go sobie, żeby wygodnie korzystać z poczty. Program pobrał moją pocztę i wszystko gra. Dziś wchodzę na swoją pocztę poprzez stronę internetową (hotmail.com) i ku mojemu zdziwieniu: WSZYSTKIE MOJE MAILE ZOSTAŁY TAM USUNIĘTE. [/quote] Masz problem - owszem ale nie z Outlookiem, lecz z pewnymi lukami w wiedzy. Najpierw znajdź sobie na stronie Microsoftu opis konfiguracji Outlooka i korzystania z niego w połączeniu z pocztą Hotmail. Kiedy już uzupełnisz wiedzę i skonfigurujesz poprawnie Outlooka, wrócimy do tematu, w przypadku kiedy nie uda ci się za pierwszym razem prawidłowo zsynchronizować Outlooka z kontem hotmail. PS. Poczta ci nie zniknęła - jest cały czas w pliku bazy danych .pst outlooka, i dobrze byłoby abyś przed rozpoczęciem eksperymentów wykonał kopię zapasową tego pliku.
Veers
Dodano
20.07.2012 11:03:49
[quote=jacek0x]To jakiś żart, program bez mojej zgody usunął mi wiadomości z serwera... :/[/quote]Żaden żart, tylko normalne w przypadku Outlooka. Kiedyś korzystałem zeń więc pamiętam, że jest tam opcja do zaznaczenia/odznaczenia, aby pozostawiał kopie wiadomości na serwerze, z którego pobiera... jakoś tak to się nazywało. A to co skasował z serwera pocztowego - już przepadło.
XanTyp
Dodano
20.07.2012 07:22:42
jacek0x
Dodano:
19.07.2012 20:12:27
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1