problem z outlook express 6

Mam problem. Otóż mój Outlook Express 6 po otwarciu nie pokazuje mi wiadomości i folderów które miałem wczesniej zostawione na kompie. Dokopałem sie do katalogu c:\Documents and Settings\23\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities\{6864AE9A-F966-45FA-A297-C72E70292E6E}\Microsoft\Outlook Express\ i tam wszystko raczej jest. Jedyne co zrobił outlook to zastąpił mi pliki skrzynka odbiorcza plikiem skrzynka odbiorcza (1) i wszystkiew pozostałe też. Nawet jak skasuje mu te (1) i te stare nazwę (1) to nic nie widzi i tworzy sam (2). Co robic aby przywrócić te początkowe ? Nie mam też folderów które miałem założone a na dysku są one widoczne. JAk zakłądam w outlooku taki katalog to na dysku on też tworzy go jako nazwa (1). Pomocy. Poniżej screen z plików na dysku: [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aea41cec866880db.html][IMG]http://images24.fotosik.pl/114/aea41cec866880dbm.jpg[/IMG][/URL] Chyba jakiś plik jest odpowiedzialny za widoki folderów. Tylko jaki?

Odpowiedzi: 3

Sprawdź czy po zmianie nazwy plików folders.* nie poprawi się.
Żółty
Dodano
17.11.2007 21:21:57
  • colin23 18.11.2007 17:28:06

    [quote=Żółty]Sprawdź czy po zmianie nazwy plików folders.* nie poprawi się.[/quote] to znaczy? jakie nazwy mam zmienic i na jakie?

  • Żółty 19.11.2007 09:46:16

    [quote=colin23]to znaczy? jakie nazwy mam zmienic i na jakie?[/quote] folders.dbx na np folders.dbx.bak i folders.pav na np folders.pav.bak Ten folders.pav to nie wiem co tam robi w ogóle ... Rozszerzenie kojarzy mi sie z Pandą. Plik folders.dbx zawiera strukurę folderów. Może ona jest uszkodzona. Plik zostanie przez Outlooka odtworzony (przynajmniej powinien).

nic to nie dało. Tyle to zrobiłem juz na samym początku. po prostu nie widzi outlook wszystkich folderów a dodatkow z folderu skrz. odbiorczej jest pusto bo cały czas tworzy nowy plik zamiast czytac ten duzy stary.
colin23
Dodano
17.11.2007 19:21:53
  • Endrju 19.11.2007 09:32:20

    [quote=colin23]... Tyle to zrobiłem juz na samym początku. [/quote] 1. Ale nie byłeś łaskaw o tym poinformować [kłania się znajomość zasad przedstawiania problemów na forum], więc moja fatyga daremna była 2. Czy ta Twoja robota objęła też gruntowne sprawdzenie kompa na okoliczność obecności śmiecia wszelakiego [w tym narzędziami dedykowanymi w dziale "bezpieczeństwo" na tut. forum]?

najpierw sprawdź czy nie masz na kompie jakiegoś nieproszonego "gościa". Gdy upewnisz się, że maszyna jest wolna od wirusów, przerzuć podfolder Outlook Expreess zawierający foldery .dbx do innej lokalizacji, usuń te z nich, które zawierają (1), pozstawiając oryginały i dokonaj importu z poziomu Outlooka Plik->Importuj-> Wiadomości-> ... i tak dalej. Wcześniej oczywiście skasuj wszystkie pliki .dbx z folderu źródłowego
Endrju
Dodano
17.11.2007 18:19:47
colin23
Dodano:
17.11.2007 13:16:48
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1