Problem z Office Live w Office 2007

Witam, mam mały problem z Office Live w Office 2007 w wersji dla użytkowników domowych. Office jest zainstalowany na dwóch komputerach- jeden z Vista Home Premium drugi z Vista Home Basic. Na obu komputerach przy pierwszym uruchomieniu pojawił się taki monit: [img]http://www.imagic.pl/public/253919/OfficeLive.jpg[/img] I na obu kompach procedura aktualizacji przebiegła bezproblemowo- zakończona restartem- zainstalowała się aktualizacja "Poprawka dla systemu Windows (KB948531)" I teraz najciekawsze- na kompie z Home Basic po wybraniu opcji "Otwórz w usłudze Office Live" pojawia się okno logowania do office Live, a na drugim z Home Premium cały czas wyskakuje powyższe okno, a system ponownie chce instalować aktualizacje do Office Live... Na obu kompach zainstalowane jest podobny zestaw oprogramowania, i zestaw tych samych aktualizacji do Office. Czy macie jakieś pomysły???

Odpowiedzi: 3

Nie nie odinstalowywałem poprzedniej aktualizacji.
pulkownik
Dodano
09.02.2009 12:34:16
A odinstalowałeś tą zainstalowana ręcznie??? Jeśli tak, to która???
matejank
Dodano
08.02.2009 15:57:07
Miałem podobną sytuację. Najpierw ręcznie zainstalowałem aktualizacje o której piszesz. Niestety miałem ten sam efekt. Dopiero po automatycznej aktualizacji zaczęło to działać. Najśmieszniejsze że podczas instalacji automatycznej wyświetlały się komunikaty w innym języku. Nie był to angielski ani niemiecki tylko jakiś hiszpański albo coś takiego
pulkownik
Dodano
08.02.2009 14:12:21
matejank
Dodano:
08.02.2009 09:33:29
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1