Problem z odtwarzaniem plików wideo w windows xp

Witam i prosze o jakieś podpowiedzi ponieważ moim zdaniem sytuacja jest tragiczna a mianowicie mam problem z odtwarzaniem plików wideo, ostatnio pożyczyłem płytkę z filmami od kolegi ponieważ jego komputer jest słaby i nie mogliśmy odczytać filmów na jego PC włożyłem ją do swojego PC i tak samo jak on mogłem odczytać z niej filmy ale podczas gdy już się uruchomiły strasznie sie zacinały, po wyjęciu płyty nie mogę odtworzyć żadnych plików wideo na moim komputerze (zacinają się ciągle) kiedy przed włożeniem płyty wszystko było w porządku. Skanowałem komputer w poszukiwaniu wirusów (Kaspersky Internet Security Home edition oraz Ashampoo AntiSpyWare 2) i nic mi na nich nie wykryło. Nawet zrobiłem format i przeinstalowałem windowsa i co mnie najbardziej zaskoczyło po tym zabiegu dalej jest to samo. Ktoś mógł by powiedzieć że to wina Kodeków lecz używam cały czas te same (ffdshow najnowsze) i jak do tej pory wszystko było ok. Prosze o ewentualne podpowiedzi bo nie wiem co z tym zrobić jak nawet format nie pomaga i dziękuje z góry.

Odpowiedzi: 1

Zainstaluj jakąś paczkę kodeków, może to pomoże. [url=http://chomikuj.pl/Bejkrools/*e2*96*baInstalki/*e2*96*ba--Sterowniki+i+kodeki--/*e2*97*8fKodeki/XP+Codec+Pack+1.3.4.exe]XP Codec Pack[/url] na nim żaden film mi się nie oparł (prócz rmvb). Daj znać czy pomogło.
Bejkrools
Dodano
14.11.2008 17:13:30
  • o0Paziu0o 19.11.2008 02:20:04

    [quote=Bejkrools]Zainstaluj jakąś paczkę kodeków, może to pomoże. [url=http://chomikuj.pl/Bejkrools/*e2*96*baInstalki/*e2*96*ba--Sterowniki+i+kodeki--/*e2*97*8fKodeki/XP+Codec+Pack+1.3.4.exe]XP Codec Pack[/url] na nim żaden film mi się nie oparł (prócz rmvb). Daj znać czy pomogło.[/quote] Niestety próbowałem i nie pomogło ale dzięki za odpowiedź ,[u][b] już można zamknąć temat [/b][/u] ponieważ sam sobie poradziłem poprzez ponowne przeinstalowanie systemu okazało się że miałem błędy w ściągnięciu aktualizacji (oryginalnego oprogramowania) co mnie zdziwiło :) bo mam oryginalnego Windowsa po przeinstalowaniu wszystko się ściągnęło i zarazem naprawiły się pliki z filmami.

o0Paziu0o
Dodano:
08.11.2008 01:06:56
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1