Problem z odpalaniem aplikacji !!!

Sciągnełem najnowszego moda na silniku UDK Epica mianowicie Renegade X zainstalowałem odpalam a tu taki komunikat "failed to create D3D9 device this can happen if the destkop os locked" zrobiłem update sterów do grafiki i nic nie wiem może z Directem się pobawić poradźcie ??? no właśnie pr[color=red][u]u[/u][/color]bowałem najnowszego DX mam więc nie wiem... aha moja grafika i reszta jezeli ma to w czymś pomóc... ATI HD 4600 win 7 Ultimate 64 procek Intel duo 2x 2.45GHz 2 Giga ramu

Odpowiedzi: 4

piotr-waw: akurat strona od której chcesz patrzeć - jest mocno nieistotna. Wypadałoby żebyś zapoznał się zgodnie z sugestią Ad@$ z genezą rzeczonego komunikatu. A tak przy okazji: proszę nie baw się w archeologa.
Veers
Dodano
04.03.2012 02:58:18
Skoro problem jest ciągle nie rozwiązany staram się na niego popatrzeć z innej strony, o czymś takim jak UAC słyszałeś? "destkop os locked" stąd moja sugestia
piotr-waw
Dodano
03.03.2012 12:33:32
Sugesie kolegi jest uzasadniona, ja natomiast biorąc pod uwagę komunikat szedł bym w stronę uprawnień w systemie, ewentualnie GPEDIT.MSC hmm potrzeba więcej informacji na temat Twojego komputera i jego ustawień
piotr-waw
Dodano
03.03.2012 09:19:35
  • Veers 03.03.2012 11:46:57

    [quote=piotr-waw].... biorąc pod uwagę komunikat szedł bym w stronę uprawnień w systemie, ewentualnie GPEDIT.MSC ... [/quote] Tak z ciekawości: co niby chciałbyś poustawiać w edytorze założeń systemowych lub po stronie uprawnień ? Chyba że pomyliły ci się uprawnienia z poziomem zgodności.... Kluczowym w tym przypadku jest fakt, że 86mike86 używa karty ATI, i na forum jednym z ostatnich postów opisujących ten problem jest: http://www.renegade-x.com/forums/showthread.php?6928-Black-Dawn-Error Natomiast sam problem "failed to create D3D9 device" ma bardzo wiele rozwiązań, z których jakoś żadne nie ociera się nawet o uprawnienia.....

Próbowałeś wskazówek zebranych przez Google pod hasło "d3d9 desktop locked"?
Ad@$
Dodano
31.01.2012 12:55:58
86mike86
Dodano:
29.01.2012 11:51:07
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1