Problem z odczytem DVD, - co mam zrobić? Mam 5 plików

[b]Witam, mój problem ma się następująco:[/b] [color=darkred]Mam film DVD, w czterech plikach (format: VOB), gdy uruchamiam pojedyńćzo - działa (jednak nie mogę nic wybierać z menu tytułowego). Niestety po zgraniu na płytę DVD, odtwarzacz mi nie widzi płyty. W lepszym odtwarzaczu odtwarza mi te pliki (ale nie mogę nic wybrać z menu), tak jak zwykły Divx. Dlaczego po włożeniu płyty po prostu film od razu nie wystartuje? [img]http://img232.imageshack.us/img232/1646/aasaaxc5.jpg[/img] Usiłowałęm też zgrać używając jednej opcji w Nero, ale wtedy wywala takie coś:[/color] "[size=3]Przynajmniej jednego pliku nie można dodać do kompilacji. Następujące pliki mogą nie istnieć w katalogu VIDEO_TS kompilacji DVD Video. Tylko zgodne pliki VIDEO_TS.IFO, VIDEO_TS.VOB, VIDEO_TS.BUP, VTS_nn_0.IFO, VTS_nn_0.VOB, VTS_nn_0.BUP i VTS_nn_m.VOB można dodać do folderu VIDEO_TS. Dodaj pliki z kompletnego dysku DVD Video lub użyj oprogramowania autorskiego, takiego jak Nero Vision, aby utworzyć pliki DVD Video ze standardowych plików wideo, takich jak *.avi oraz *.mpg.[/size] D:\Programy\eMule\Ściągane\VIDEO_TS\Memento (Esp-Eng) (SDVDRGroup) VTS_01_0.VOB" [b]Co mam robić, znowu kłopoty [/b]](*,)

Odpowiedzi: 7

Eeeeee mule. Nie było linków. A na tej stronce sa programy do skopiowania DVD na dysk. Nie wiem za bardzo co mam począć wogóle teraz
BUNCH
Dodano
21.01.2008 00:50:33
nie wiem ja bym popatrzył na stronke na ktorej były linki i zobaczył może pisze jakim programem połączyć. nie wiem jak robilem iso z dvd, cloneDVD to miałem do wyboru takie katalogi i moglem wybrać albo cale dvd albo tylko jedną cześć(scene/odcinek) wiec możliwe ze to jest podzielone na sceny i trzeba moze wsadzic to do folderów a odpalac z jeszcze innego pliku? :P urz(ż)yłeś google? popatrz tu http://www.pcworld.pl/news/86430.html
Small Mike
Dodano
20.01.2008 20:32:57
warezom pomagamy?
Small Mike
Dodano
20.01.2008 13:51:46
  • BUNCH 20.01.2008 17:30:05

    [quote=Small Mike]warezom pomagamy?[/quote] Biednym ludziom?

WYglądać by mogło, ze nie sćiągnałem wszystkich plików, antrafiłem też na spakowane takie pliki, dodałem więc resztę, wygląda to tak, wydaje się byc kompletną ale nic się nie zmienia. [img]http://img237.imageshack.us/img237/9536/schowek02lm0.jpg[/img]
BUNCH
Dodano
18.01.2008 20:46:17
Nawet WIndows Media Player mi nie odtwarza tych plików. (chodzi pod WIndowsem na ALLPlayerze)
BUNCH
Dodano
18.01.2008 19:08:58
Jeszcze innej opcji nagrywanie nie widze, nie wiem co mam począć.
BUNCH
Dodano
18.01.2008 12:52:26
[quote=BUNCH]Mam film DVD, w czterech plikach (format: VOB), gdy uruchamiam pojedyńćzo - działa (jednak nie mogę nic wybierać z menu tytułowego). Niestety po zgraniu na płytę DVD, odtwarzacz mi nie widzi płyty. W lepszym odtwarzaczu odtwarza mi te pliki (ale nie mogę nic wybrać z menu), tak jak zwykły Divx. Dlaczego po włożeniu płyty po prostu film od razu nie wystartuje? [/quote] Zacznę od końca. Nie startuje, bo autorun trzeba włączyć i/lub w playerze ustawić opcję automatycznego uruchamiania filmu po włożeniu nośnika/podmonotowaniu obrazu DVD/CD z filmem. Skojarzenie typu pliku z playerem też by nie zaszkodziło autostartowi. Co do zgrania płyty może materiał zabezpieczony przed kopiowaniem lub została użyta niewłaściwa opcja nagrywania i stąd mimo niby poprawnego zgrania materiału czegoś brak np. menu nie działa. W temacie proponuję przejrzeć zasoby forum cdrinfo.pl
Endrju
Dodano
17.01.2008 08:27:53
BUNCH
Dodano:
16.01.2008 20:32:51
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1