Problem z nie uaktualniającymi się polami C#

Witam serdecznie, Troszkę zaciąłem się podczas pracy nad moją aplikacją i niestety nie wiem za bardzo, co zrobić dalej. Opis klas: [quote] class AVLTreeNode { private AVLTreeNode parent; private AVLTreeNode leftChild; private AVLTreeNode rightChild; private Point position; public int X { get { return position.X; } set { position.X = value; } } public int Y { get { return position.Y; } set { position.Y = value; } } class IntAVLTreeNode : AVLTreeNode { } [/quote] oraz taką funkcję: [quote] public IntAVLTreeNode MoveSubtree(IntAVLTreeNode root, int width, int direction, MyPictureBox dA) { int x = (int)(width / Math.Pow(2.0, root.level)); int y = 40; int interval; if (direction == 0) interval = x / y; else interval = -x / y; root.X += interval; root.Y -= 1; if (root.LeftChild != null) root.LeftChild = MoveSubtree((IntAVLTreeNode)root.LeftChild, width, direction, dA); if (root.RightChild != null) root.RightChild = MoveSubtree((IntAVLTreeNode)root.RightChild, width, direction, dA); return root; } [/quote] W założeniu funkcja ta ma przesuwać drzewo binarne o jakąś wartość obliczaną wewnątrz niej. Podczas debugowania wartości root.X i root.Y się zmieniają, ale niestety po wyjściu z funkcji powracają do stanu sprzed jej wywołania. Próbowałem już kilku różnych sposobów, a także wysyłałem to pytanie na inne forum dotyczące programowania w .NET, lecz nie pomogło. Być może ktoś z Was zna rozwiązanie tego problemu lub też może zaproponować zupełnie inne rozwiązanie?

Odpowiedzi: 0

BoQ
Dodano:
10.08.2008 23:36:22
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0