Problem z netem przy Pulpicie Zdalnym

Witam, Mam problem, ponieważ chcę korzystać z pulpitu zdalnego wykorzystując komputer w drugim pokoju. Jednakże mam internet wifi i gdy tylko udaje mi się połączyć, użytkownik na drugim komputerze zostaje wylogowany i połączenie z drugim komputerem jest zrywane, co kończy zabawę. Wiem, że istnieją sesje konkurencyjne o których dowiedziałem się stąd [url=http://fatalonety.blogspot.com/2009/03/pare-trickow-dla-windows-xp.html][color=green]klik[/color][/url] na przykład. Jest to opis dla XP, więc zrobiłem wszystko poza skopiowaniem pliku termsrv.dll, ponieważ Windows się wzdryga i krzyczy , że brak mi uprawnień na koncie administratora. Moje pytanie jest następujące, jak mam podłączyć pulpit zdalny, żeby nie tracić połączenia na drugim komputerze przy wylogowywaniu? Miałby ktoś pomysł? Dzięki za pomoc i pozdrawiam, Matissen

Odpowiedzi: 5

No - a teraz LogMeIn nazywa się .... TeamViewer :D
Veers
Dodano
25.01.2010 15:57:11
Ok. Tak czy owak, bawiłem się kiedyś w domowej sieci (desktop plus laptop via router) programem o nazwie LogMeIn. Przejęcie kompa działało - o wiele płynniej niż w Pulpicie Zdalnym w Windowsie, w pełni kolorów i praktycznie bez opóźnień. No i najważniejsze: użytkownicy są zalogowani. Na raz i bez żadnych problemów mogą sobie wzajemnie machać kursorem po ekranie "ofiary" przejęcia :) Instalacja samego programu to jednak nie wszystko. Najpierw należy zarejestrować się na stronie firmowej. Dwa razy. Dwa osobne procesy rejestracyjne, bo dwie instalacje programu na dwóch stanowiskach. Potem, przy każdej instalacji programu, podaje się inny login, hasło itd. Reszta odbywa się już intuicyjnie.
XanTyp
Dodano
25.01.2010 15:36:43
Nie (ot choćby jakiś wirus), ale program Pulpit Zdalny - to ja znam tylko jeden i jeśli dobrze pamiętam to ma on znaczek MS TM :)
Veers
Dodano
25.01.2010 10:38:00
[b]Veers[/b], czy każdy program do "przechwytywania" władzy nad drugim kompem należy do grupy "pulpitów zdalnych"?
XanTyp
Dodano
24.01.2010 15:21:55
Zdalny Puplit ZAWSZE wyloguje bieżącego użytkownika. Użyj softu typu Radmin albo TeamViewer, zamiast łamać zapisy licencyjne. (normalnie - DeJavu ....)
Veers
Dodano
24.01.2010 09:55:50
Matissen
Dodano:
23.01.2010 15:19:56
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1