Problem z netem po instalacji service packa 1

Witajcie, mam viste premium, zainstalowałem service packa 1 i po kilkunastu minutach surfowania po necie strony przestały się ładaowac, używam firefoxa.Nie mogłem wyłączyc usugi firefoxa przez menadżera, ani połączc sie przez explorera.dodam ,że np gg cłączył się normlanie.Pomógł dopiero restart kompa i znowu trochę pochodzi i coś się dzieje. Czy ktoś spotkał się z czyms takim? czy to może problem z kompatybilnościa firefoxa? proszę o odpowiedź

Odpowiedzi: 5

Na pewno ma to związek s sp1, bo po przywróceniu stanu systemu z przed instalacji wszytsko wróciło do normy, więc chyba tak zostawię skoro nie ma pomysłów. dzięki
kopciuszek
Dodano
31.03.2009 14:13:04
@szymonek760 chyba nie działa skoro płaczesz i zachowujesz się jak dziecko... Dziennik zdarzeń przeglądałeś? Może tam się jakaś kolizja ujawniła?
Razorek
Dodano
30.03.2009 17:08:23
ja zainstalowałem i dobrze wszystko działa [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ [-( [-( [-( [-( [-( :neutral: :neutral: :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= =p~ =p~ =p~ =p~ =p~ =p~
szymonek760
Dodano
30.03.2009 15:01:34
Da się odinstalować SP, żeby sprawdzić, czy to z nim nie ma problemów? Nie napisałeś, czy takie były przed jego instalacją.
XanTyp
Dodano
30.03.2009 01:06:19
[quote=kopciuszek]czy to może problem z kompatybilnościa firefoxa?[/quote] Nie. Sam mam od dłuższego czasu identyczną konfigurację (i to 64 bit) i nigdy kłopotów z kompatybilnością nie było. Firefox chodzi bardzo OK. Ponadto podajesz, że i z Explorerem tysz kłopot więc gdzie indziej trzeba szukać przyczyny.
Ucho
Dodano
29.03.2009 20:54:42
kopciuszek
Dodano:
29.03.2009 15:14:42
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1