problem z nesostradą w windows vista

Mam straszny problem z uruchamieniem internetu przez neostradę... Zainstalowałam ściagnięty sterownik do modemu thomson i instalacja zakończyła się powodzeniem. Modem dobrze działa, jest widoczny na komputerze i jest zsynchronizowany. Kiedy natomiast wchodze w panel sterowania i w te ustawienia sieci i tam wpisuje nazwe uzytkownika itp to nie udaje mi się połączyć z internetem. Cały czas, po wielu próbach nie chce się połączyć. Czasami wyskakuje komunikat "Komputer zdalny nie odpowiada".... Mógłby mi ktos podpowiedzieć jak to rozwiązać?

Odpowiedzi: 3

Instnieje jedno proste i w 100% skuteczne rozwiązanie - wystarczy kupić sprzętowy ruter ADSL (może być Livebox choć nie polecam), nie trzeba instalować żadnych sterowników do neo, wystarczy zintegrowana sieciówka którą system wykryje i skonfiguruje. [color=darkred][i]Istnieje jeszcze jeden niezawodny sposób, by mod nie musiał robić wpisów - pisać na temat . W tym wypadku - ustosunkować się do problemu z modemem Thompson. -Seeker-[/i][/color]
AndrewSpec
Dodano
31.01.2008 01:04:38
zainstalowałeś sam sterownik czy cały program od tp? w xp ci działało wszystko? czy neo dopiero kupiłes Firewall i windows defender nic do tego nie ma? jak teraz jesteś połączony?
Small Mike
Dodano
31.01.2008 00:44:37
Sprawdź w Menedżerze urządzeń jak zainstalował się ten modem i podaj (powinien być widoczny w dwóch lokalizacjach) gdzie jest widoczny.
Ucho
Dodano
31.01.2008 00:37:29
alissska
Dodano:
18.01.2008 19:21:11
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1