Problem z nero lite 7

Witam mam dziwny problem otóż chce nagrac plyte audio a gdy wrzucam pliki do nagrania nero ucina dlugosc sciezki np zamiast 7.50 pokazuje 6.40 i tak prawie z kazdym plikiem i nie nagrywa ich wogole tylko slychac szmery i trzaski niewiem czy to wina jakiegos encondera czy samego programu albo plikow mp3 . nigdy nie mialem takiego problemu inny program ( Burn 4 Free) nagrywa bez zarzutu wiec niewiem co jest nie pomogla reinstalka nero ani skanowanie dyskow prosze pomozcie

Odpowiedzi: 4

mam na kompie 4 dyski zrobione tylko na jednym podczas odtwarzania aimpem lub innym oprocz wmp sa dziwne trzaski po nagraniu byle jakim programem tez sa trzaski moze system trzeba postawic od nowa ?? nero ucina nie tylko trzeszczace kawalki wiec ja mysle ze postawie system i potem bede myslal jesli beda prolemy
gazorex
Dodano
18.06.2008 21:19:46
Czyli ze wmp odtwarza cd audio nagrane nerem, a aimp nie? A jak z wieżą czy cd playerem? Bo chyba o to chodzi. Może nero urzywa takie encodera którego aimp nie potrafi odtczytać ew. korzysta z innego i sobie nie radzi...? A może co winda czegoś w kompie.... Zależy co chcesz z tymi płytami audio robić słuchać w samochodzie? na wieży? nie rozumiem :D
Small Mike
Dodano
17.06.2008 23:20:46
tak wczesniej dobrze nagrywal mp3 sa dobrej jakosci chociaz niektore jesli odtwarzam aimpem slychac same trzaski a na media playerze chodza wszystkie dobrze wiec niewiem juz co to moze byc
gazorex
Dodano
17.06.2008 23:07:02
Może aktualizacja nero pozatym nero lite może nie zawiera własnych encoderów chociaż chyba ma nerowave editor? W jakim formacie są pliki mp3? Problemów może być masa, wcześniej dobrze nagrywał, czy co?
Small Mike
Dodano
17.06.2008 16:04:42
gazorex
Dodano:
17.06.2008 00:27:48
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1