Problem z napędem DVD

Witam, Mam problem z czytnikiem dvd w komputerze. Wygląda to następująco: 1. Wkładam płytę, płyta zaczyna się obracać 2. Nie pojawia się okno autoodtwarzania 3. Jak wejdę w komputer to mam: "0 bajtów wolnych z zajęte_miejsce" (czyli normalnie 4. Jak chcę wejść w płytę pojawia się okno formatowania Sprawdzane na różnych płytach i zawsze to samo #-o Ze zmian ostatnio wprowadzanych: 1. Włączanie i wyłączanie usług 2. Instalacja Bionic ([url=http://boinc.berkeley.edu/download.php]Tutaj więcej[/url]) 3. Instalacja Americas Army (i usuwanie) I to chyba wszystko. Czy ktoś wie jak to naprawić?

Odpowiedzi: 6

To teraz mam następne objawy. Wkładam pustą płytę (oczywiście po zrobieniu tego co opisałem post wyżej). System wykrywa że jest pusta i pisze że 4,7GB wolne z 4,7GB. Następnie zaczynam nagrywać płytę. Nagrywanie trwa normalnie, płyta się obraca, program pokazuje stopień ukończenia. Po zakończonym nagrywaniu wysuwa płytę która okazuje się nadal pusta. Sprawdzałam na dwóch innych komputerach i płyta jest naprawdę pusta i można ją nagrać. Czy jakoś da się to naprawić?
Bombasarkadian
Dodano
01.01.2009 17:37:14
No właśnie to było tak bez sensu że się tym bardziej zainteresowałem i takie są wnioski: Napęd działa na wszystkich kontach [size=7][b]ale[/b][/size] tylko jak zrobię tak: 1. Włączam komputer i loguję się na dowolne konto 2. Wylogowuję się 3. Loguję się na dowolne konto i wtedy napęd działa. To znaczy że napęd nie działa tylko po pierwszym zalogowaniu (w następnych jest dobrze aż do ponownego uruchomienia). Może z czymś takim ktoś się spotkał?
Bombasarkadian
Dodano
28.12.2008 21:51:31
Zrób sobie swoje konto i krok po kroku przenieś sobie ustawienia z pozostałych kont jak będziesz miał "bliźniacze" może zadziała. Trochę to bez sensu ze na innych kontach wszystko działa a na jednym nie... A nadałeś temu nowemu inną nazwę czy tak jak by nadpisałeś stare?
Xingu
Dodano
28.12.2008 14:53:21
Usunąłem konto i założyłem nowe. Po zalogowaniu na nie płyta działała, ale tylko do pierwszego wyłączenia komputera. To konto miało domyślne systemowe ustawienia, więc nie wiem co może być przyczyną. Na pozostałych kontach sporo różnych usług jest powyłączanych (może to w tym leży wina)
Bombasarkadian
Dodano
28.12.2008 12:09:30
Jeśli jest to sprawa tylko na jednym koncie to możesz spróbować przywracania systemu na tym koncie, jak nie to zwyczajnie usuń to konto i załóż nowe. Jeśli wszystko będzie dobrze to po co dociekać? ^^ Jak by się tak działo na każdym koncie to wtedy czyszczenie odtwarzacza DVD za pomocą płytek etc. Ale jak tylko na jednym koncie to dość dziwnie...
Xingu
Dodano
27.12.2008 20:24:42
Zauważyłem że tak się dzieje tylko na jednym koncie
Bombasarkadian
Dodano
27.12.2008 18:02:03
Bombasarkadian
Dodano:
26.12.2008 13:35:24
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1