Problem z myszka

Jest to moj pierwszy post na tym forum, nie wiem czy dobrze go umiescilem, jezeli tak to przepraszam ;p Otóż mam taki problem, a właściwie kilka problemow z funkcjonowaniem mojej myszki: 1) Nie moge przesuwac ikon na pulpicie 2) Podczas logowania nie moge wybrac uzytkownika(gdy najeżdżam kursorem i klikam na konto uzytkownika nic sie nie dzieje) 3) Gdy mam wlaczona przegladarke (uzywam IE/Mozilla) to myszka dziala tylko w niektorych obszarach... np gdy mam otwartych kilka kart to moge sobie miedzy nimi przeskakiwac, ale wtedy np nie moge juz nic robic na wyswietlanej stronie(nie reaguje ona na przycisk myszki)lub odwrotnie. Prosze o pomoc :|

Odpowiedzi: 4

Przywracanie systemu nie pomoglo.
Lordofshadows
Dodano
07.06.2009 02:42:00
Zatem czas na kombinacje softowe. Skanowanie AV + coś na inne szkodniki (spy-, malware, trackery cookies itp). Spróbuj przywrócić system do punktu, przed którym tak się nie robiło. Liczę, że jakiś ekspert coś tu jeszcze dopisze :-"
XanTyp
Dodano
07.06.2009 02:02:30
Z inna myszka jest to samo :|
Lordofshadows
Dodano
06.06.2009 22:38:42
Wątek przeniosłem tutaj, bo to chyba odpowiedniejszy dział. A myszkę możesz przetestować w bardzo prosty sposób. Odłącz ją, włącz jakąkolwiek inną (pożycz od kogoś itp.) i sprawdź, czy problemy nadal się pojawiają. Jeśli nie - będziesz wiedział, że czeka Cię zakup nowego egzemplarza.
XanTyp
Dodano
06.06.2009 20:26:43
Lordofshadows
Dodano:
06.06.2009 03:30:21
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1