Problem z mikrofonem.

Witam posiadam słuchawki z mikrofonem firmy Apollo4 i jak rozmawiam przez TSa jest przebicie koledzy słyszą ode mnie szum i echo, tak samo jak włącze test sprzetu również jest jakieś dziwne przebicie, czy może ktś mi pomoc, dodam że słuchawki są nowiutkie, kupilem je tak z 2 godzinki temu.

Odpowiedzi: 4

Ok problemik rozwiązany :D w mikserze dźwięku należy wyłączyć "miks stereo". Mam nadzieję, że przyda się ta uwaga dla osób mających podobny problem do mojego :D Pozdrawiam.
Sebalos
Dodano
22.04.2008 15:15:59
Sprawdziłem drugie słuchawki innej firmy i okazuje sie ze jest ten sam problem :/
Sebalos
Dodano
22.04.2008 14:25:22
Wygląda to tak. Jak korzysta się z TSa to zielona dioda świeci się przy nicku osoby która aktualnie mówi. U mnie sytuacja jest taka, że jak któryś z kolegów mówi to dioda zapala się przy jego nicku (co jest prawidłowe) ale zapala się również i moja dioda że niby i ja mówię mimo, że się nie odzywam. Czy ktoś spotkał się z takim problemem i wie jak to rozwiązać??? Proszę o pomoc.
Sebalos
Dodano
21.04.2008 19:38:17
[quote=Sebalos]słuchawki są nowiutkie[/quote] To, że nowiutnie, nie znaczy, że sprawniutkie. Na początek sprawdź czy wtyczka dobrze osadzona (wciśnięta). Może niedokładnie stykać w gnieździe (pokombinuj lekko ją wysuwając). Następnie sprawdź u kumpla, czy słuchawki sprawne. Jak to będziesz wiedział to można kombinować dalej.
Ucho
Dodano
19.04.2008 01:46:06
Sebalos
Dodano:
19.04.2008 00:10:54
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1