Problem z Microsoft Office (wszystkie wersje)

Witam. Mam w sumie nieduży problem jednak znacznie spowalniający pracę m.in. Word, Exel. Problem tyczy wpisywania cyfry "3". Zawsze kiedy ją wpisuję zamienia mi się ona na cyfrę "2". W Wordzie, jeśli skasuję i wpiszę ponownie to się poprawi, natomiast w Exelu jeżeli potrzebna mi jest 3 to muszę ją wpisać równaniem np. 2+1, 4-1 takie aby dało wyniki 3. Tyczy to się również np 3,5. (Kasowanie jak w przypadku Word`a nie pomaga). Czy ktoś wie jak mogę pozbyć się tego problemu? Próbowałem już ponownej instalacji oraz instalacji oprogramowania nowszej wersji.

Odpowiedzi: 2

Z żadnym innym programem nie mam problemu. Gdziekolwiek piszę: Notatnik, przeglądarka, czy jakiekolwiek inne programy. Nigdzie w internecie nie znalazłem żeby ktoś miał taki problem również...
andr3j
Dodano
09.02.2013 20:45:10
Jak do tej pory, bez względu na wersję Office i bez względu na to czy wklepuję jakikolwiek znak z klawiatury numerycznej czy z klawiszy ponad literami nigdy nic takiego się nie działo. A sprawdzałeś może jak to wygląda w innych programach? Tak się dzieje tylko w MS Office? A w notatniku czy innych? Klawiatura jest aby na pewno sprawna?
Mk65
Dodano
09.02.2013 15:58:17
andr3j
Dodano:
08.02.2013 14:44:32
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1