Problem z Max Payne

Po naciśnieciu ikony setup wyświetla się komunikat:
Nie moźna uruchomić aplikacji, poniewaź jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problem ten moźe rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji.Czy ktoś wie co musze zrobić?

Odpowiedzi: 4

brtx:
No szczerze powiedziawszy: NIE WIEM. Taka juz natura Windowsa, ze od czasu do czasu, szczegolnie jak duzo instalujesz progsow, po pewnym czasie sie kaszani. Głupi ten Windows i tyle;))
Dlatego od czasu do czasu trzeba oczyscic system ze zlych progsow poprzez reinstalke.


chodzi Ci o format i instalacje na czysto? nie radze bo jak robisz to za często to moźe Ci sie zjechać dysk. dobra a tak do tematu to czy próbowałeś tego max payne'a na jakimś innym kompie albo systemie bo mi to sie wydaje źe po prostu płyta jest nie bardzo
roadrunner
Dodano
06.12.2002 20:11:21
No szczerze powiedziawszy: NIE WIEM. Taka juz natura Windowsa, ze od czasu do czasu, szczegolnie jak duzo instalujesz progsow, po pewnym czasie sie kaszani. Głupi ten Windows i tyle;))
Dlatego od czasu do czasu trzeba oczyscic system ze zlych progsow poprzez reinstalke.

BTW: Pamietam ze prosiles o sterowniki do OPTI(daj tylko model karty to je Ci podrzuce), miales problem z FifaWC 2002 teraz Max Payne...

A probowales go (Maxa) przeinstalowac??? Edytowałeś moze config gry???
Ja osobiscie ZADNYCH problemow z garmi nie mam, chodza nawet takie starocie jak RAPTOR czy DOOM (gry czysto dosowe).

Pozdrówka :)
brtx
Dodano
06.12.2002 09:01:25
dlaczego
Artur1987
Dodano
06.12.2002 00:38:25
Heh, zainstalowac ponownie aplikacje???

Artur, skad u Ciebie tyle problemsow z garmi??? Moze reinstallka systemu by sie przydala?? Hmm??
brtx
Dodano
06.12.2002 00:31:08
Artur1987
Dodano:
06.12.2002 00:23:44
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1