Problem z logowaniem do różnych serwisów

Czołem! Liczę na pomoc specjalistów Czy ktoś wie, co może być przyczyną tego, że przez Operę, Chrome oraz IE8 nie mogę zalogować się na Facebook'a? Przez Firefoxa zalogowałem się bez problemu. Dodam, że ten sam problem mam z innymi stronami, np. GL, Gmail... na pocztę niegmailową zalogowałem się bez problemu. Tutaj zresztą też. Pliki cookie usuwałem, sprawdziłem, że mam włączone ich zapisywanie. Nie wiem, co może być przyczyną. To samo się dzieje na innych profilach. Dodam, że przy próbie zalogowania do gmaila pojawia się w Chrome następujący komunikat: Cytat: [quote]Strona internetowa pod adresem https://www.google.com/accounts/Service ... he=2#inbox spowodowała zbyt wiele przekierowań. W rozwiązaniu problemu może pomóc usunięcie plików cookie tej witryny lub zezwolenie na pliki cookie innych firm. Jeśli to nie pomoże, prawdopodobnie jest to błąd konfiguracji serwera, a nie problem z tym komputerem.[/quote]

Odpowiedzi: 7

No patrz pan - to potwierdza teorię mówiąca że najlepsze rozwiązania są najprostsze....
Veers
Dodano
26.09.2010 16:02:36
Na Goldenline podpowiedziano mi żeby sprawdzić datę w systemie... był styczeń 2011 :) Zmieniłem na prawidłową i już wszystko działa.
Drottnar
Dodano
26.09.2010 13:03:45
Szkoda czasu na skanowanie AV. Zajrzyj do Podglądu Zdarzeń Systemowych - i podaj treść i kody ewentualnych błędów. Dodatkowo podaj wynikowy skan z OTL. (jeśli nie wiesz o czym piszę - to [url=http://www.searchengines.pl/index.php?s=544e75b93b706ec055f3ca36ee14d008&showtopic=86306&view=findpost&p=605817]TU[/url] masz instrukcje).
Veers
Dodano
26.09.2010 09:55:26
Czyściłem wszystko co się da, włącznie z hasłami. Problem pojawił się wczoraj wieczorem nagle. Niczego nie instalowałem, niczego nie zmieniałem... Spróbuję jeszcze przeskanować program czymś innym, bo avast niczego nie wykrył.
Drottnar
Dodano
26.09.2010 00:09:33
Jeszcze mi na myśl przyszło: usuwałeś ciasteczka - a zawartość pamięci podręcznej przeglądarek które "nie logują" ? Sprawdź również i porównaj ustawienia zabezpieczeń w przeglądarkach. Może masz nie aktywną jakąś opcję dotyczącą protokołów zabezpieczeń (SSL, TSL itp.) Router zostaw w spokoju. Skoro z z poziomu FF się logujesz - problem leży po stronie kompa i jego softu.
Veers
Dodano
25.09.2010 22:53:40
Dzięki. Właśnie skanuję avastem (chociaż on jest zawsze aktywny) system. Proxy nie używam a wyłączenie firewalla i antywirusa nie rozwiązało problemu. Programu do ukrywania tożsamości nie używam.Wygląda mi to na jakiś problem z ciasteczkami, ale nie mam pojęcia, gdzie go szukać... Zwłaszcza, że problem występuje w 3 z czterech używanych przeze mnie przeglądarek. Czy to może być coś z routerem? Używam go jako dodatkowego firewalla - do niego podłączony jest modem i dopiero od routera idzie połączenie do komputera.
Drottnar
Dodano
25.09.2010 22:29:55
Przyczyn może być wiele, ale IMHO to będzie problem albo z proxy, albo z jakimś zabezpieczeniem (firewall ? antywirus ? program do ukrywania tożsamości w internecie ? ) Nie można też do końca wykluczyć jakiegoś wirusa/trojana/keyloggera ....
Veers
Dodano
25.09.2010 22:00:25
drottnar@gmail.com
Dodano:
25.09.2010 20:21:30
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1