Problem z Live ID i hasłem

Witam Piszę ponieważ mój brat ma konto na centrumxp.pl i chciałby zrobić upgrade do konta premium. Problem polega na tym że po wpisaniu jego loginu i hasła wyskakuje błąd logowania, przez co po kilku nieudanych próbach zmienił hasło na koncie standardowym w portalu centrumxp.pl i próbował z nowym hasłem. Bez rezultatu. Kolejna próba polegała na tym by zrestartować hasło w usłudze Live ID no i na adres emailowy a tym samym login centrumxp.pl zostały wysłane kolejne instrukcje co do hasła, lecz nie można inaczej odebrać poczty jak poprzez odpowiedni dodatek do Outlooka lub dzięki usłudze Live Mail. Niestety jest kolejny problem bo nie można się zalogować nie mając hasła, i koło się zamyka. A pytanie brzmi czy będąc zalogowanym w centrumxp.pl można jakoś odczytać wiadomość emailową która jest przesłana konkretnie na login - czyli xxxxxxx@centrumxp.pl? czy da się jakoś utworzyć konto premium w tej sytuacji? jak zmienić hasło by Live ID je uznało? może są jakieś inne sposoby o których nie wiem? Najgorsze jest to że on nie pamięta tego hasła pierwotnego bo wpisał je tylko raz i kazał przeglądarce (Opera) je zapamiętać, przez co później jego nie używał. Proszę o pomoc.

Odpowiedzi: 5

#-o hmm 1.Istnieja u Was tzw. logi ? a coz tam jest w nich wpisywane.. hmm.. 2.Najwyzszy czas, zebyscie wprowadzili wysylanie hasla na nr komory - ktory nalezaloby podac przy rejestracji... proste... Ale takiej opcji nie ma ](*,) 3.No ewentualnie zwroc sie o pomoc do jakiegos "hakiera" :-k hehe
McAku
Dodano
21.04.2009 13:07:57
  • XanTyp 21.04.2009 16:51:55

    [quote=McAku]2.Najwyzszy czas, zebyscie wprowadzili wysylanie hasla na nr komory - ktory nalezaloby podac przy rejestracji... proste...[/quote]Jak to ma się do pomocy razorkowi? I pomyliłeś chyba adresata w cytowanym punkcie.

  • McAku 22.04.2009 15:42:40

    [quote=XanTyp][quote=McAku]2.Najwyzszy czas, zebyscie wprowadzili wysylanie hasla na nr komory - ktory nalezaloby podac przy rejestracji... proste...[/quote]Jak to ma się do pomocy razorkowi? I pomyliłeś chyba adresata w cytowanym punkcie.[/quote] Jak to pomylilem, to jest brakujaca funkcja, ktora moglibyscie uruchomic (no chyba, ze nie umiecie to juz Wasza sprawa) Czy Ja napisałem niewyraźnie czy Ty nie zrozumiałeś ? To byla sugestia :lol: Funkcja wysylania zapomnianego hasla na nr komorki, podany podczas rejestracji, pomoglaby w takiej sytuacji jaka tutaj zaistniala (tutaj mamy doczynienia ze zmienionym haslem i brakiem dostepu do maila, bo podal email na ktory ma przyjsc te haslo) albo za duzo wypilem i nie zaczailem ocb :-s Jeszcze cytat Razorka :"Niestety jest kolejny problem bo nie można się zalogować nie mając hasła, i koło się zamyka" Czy Ty uwazasz, ze funkcja o ktorej wspomnialem, NIE bylaby tu pomocna ??? EDIT1: Wyczailem pewna funkcje Opery... Cytat: " (...) Różdżka (w polskiej wersji językowej po prostu menedżer haseł). W momencie logowania się na stronę zabezpieczoną hasłem, oferuje możliwość zapisania użytkownika i hasła. Przy następnym wejściu na stronę, do której Różdżka zna informacje potrzebne do logowania (...). Wtedy wystarczy nacisnąć Ctrl+Enter, aby automatycznie zalogować się na zapamiętanego użytkownika. (...) Warto zwrócić uwagę, że Opera szyfruje zapamiętane na dysku hasło..." Wiec sprobuj odzyskac haslo... Cytat: "Jest program nazywa się --> UNWAND <-- wklejasz do katalogu z tym plikiem swój plik wand.dat i odczytujesz retrive.bat, otworzy się plik tekstowy a tam adresy, loginy,hasła. Tylko skąd ja wziąłem ten program? Podobno trudny do odnalezienia.. (...) bez problemu można te hasła pozyskać, dobierając się do pliku wand.dat i traktując go w/o programikiem..." Tak twierdza kumple :-) a Ty szukaj tego programu lub podobnego i próbuj do skutku (!) Ewentualnie uzyj --> Opera Password Recovery <--- Nie uzywam tych programow ani Opery, wiec musisz sie pofatygowac i samemu posciagac oraz uzyc :-P Polecam jeszcze link: http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=200419&t=1240401506&page=1#comment2195444 http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=200419&t=1240401408&page=1#comment2195444 Przeczytaj dokladnie i zastosuj sie do instrukcji.. I zeby nie bylo - to robisz wszystko na wlasnma odpowiedzialnosc [-x I gdyby Mnie Xan posadzal o pomaganie w lamaniu hasel (ktore przeciez mogles komus zakosic :-)) to od razu zwracam uwage, ze "hakier" by sobie z latwoscia poradzil zamiast pisac taki post :-P Pozdro - czekamy na wyniki Twoich dzialan '-.-'

  • XanTyp 23.04.2009 01:15:21

    [quote=McAku]Jak to pomylilem, to jest brakujaca funkcja, ktora moglibyscie uruchomic (no chyba, ze nie umiecie to juz Wasza sprawa)[/quote]Proponuję skupić się na omawianym problemie. A swoje innowacje, tudzież inne pomysły kierować do administracji w - stosownie do tego celu utworzonym wątku.

  • Ucho 23.04.2009 01:21:00

    [quote=McAku]I gdyby Mnie Xan posadzal o pomaganie w lamaniu hasel (ktore przeciez mogles komus zakosic :-))[/quote] http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=162038

  • McAku 23.04.2009 01:41:05

    [quote=Ucho][quote=McAku]I gdyby Mnie Xan posadzal o pomaganie w lamaniu hasel (ktore przeciez mogles komus zakosic :-))[/quote] http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=162038 [/quote] Widze, ze Expert mysli, ze nim jest... "Ophcrack, jest programem rozwijanym na zasadach Open Source do odszyfrowywania haseł kont użytkowników Windows..." Jesli potrafisz Ophrackiem dobrac sie komus do hasel w kontach to gratulujemy :-) Jestes expertem. Jesli Nie, to przestan nabijac sobie posty... Albo zacznij pisac fantazje jak Xan: "Skoro nakazał przeglądarce je zapisać - to powinien je w niej odnaleźć. Ale nie używam Opery więc nie powiem, gdzie to jest schowane...:" Faktycznie, ten post na pewno komus pomogl (a juz najbardziej pomogl nabic sobie) Ten tez jest super: "Acha. No, to kapota :/ Życzę powodzenia w dalszych walkach :)" Faktycznie, nikt by na to nie wpadl, tylko jakis "Expert"...

Ale co Ci po starym haśle, skoro zostało ono - tak jak napisałeś na początku - zmienione? Koło się nie zamyka, bo masz hasło do profilu na centrumxp.pl zresetowane - tutaj pośredniczy mail, który podałeś przy rejestracji, a nie Twój login, a zarazem konto xxx@centrumxp.pl.
Ad@$
Dodano
21.04.2009 00:43:46
Acha. No, to kapota :/ Życzę powodzenia w dalszych walkach :)
XanTyp
Dodano
21.04.2009 00:27:32
no właśnie tu jest ten problem że opera nadpisała stare hasło tym nowym (a raczej on to zrobił bo raczej nadpisanie hasła innym też trzeba potwierdzić), stąd nigdzie starego hasła nie można wywołać, bo wywoływane jest zawsze to nowe
razorek02
Dodano
20.04.2009 19:13:27
Skoro nakazał przeglądarce je zapisać - to powinien je w niej odnaleźć. Ale nie używam Opery więc nie powiem, gdzie to jest schowane.
XanTyp
Dodano
20.04.2009 15:34:52
razorek02
Dodano:
20.04.2009 01:20:19
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1