Problem z literką

Mam taki problem otórz zainstalowałem Office XP Professional.
Wszystko chodzi ok tylko niemogę wpisać polskiej literki małe (ł).
Lewym przyciskiem CTRL + ALT niemogę a inne literki mogę wpisać np. ąźźćęó, poprostu zamiast ł wyskakuje jakieś 1) późnej 2) coś w tym stylu a prawym CTRL + ALT jest ok, ale w innych prograch mogę prawym CTRL + ALT i wszystko ok.
W czym problem ????

Odpowiedzi: 3

Dobrze Agi spróbuje tak jak mi powiedziałaś ale dopiero jutro bo niemam tu płyty z Office XP bo wczoraj robiłem Format C: i muszę go od nowa zainstalować.
A propo jak zostałaś moderatorką opis coś więcej, bo jetem ciekway i chętny na te stanowisko...
marcin21
Dodano
19.11.2002 20:50:41
Dobrze Agi spróbuje tak jak mi powiedziałaś ale dopiero jutro bo niemam tu płyty z Office XP bo wczoraj robiłem Format C: i muszę go od nowa zainstalować.
A propo jak zostałaś moderatorką opis coś więcej, bo jetem ciekway i chętny na te stanowisko...
marcin21
Dodano
19.11.2002 20:50:41
Włącza Ci się po prostu wypunktowanie. Moźesz uźywać klawiszy ctrl + alt gr + l (po prawej stronie klawiatury)
Moźesz rówieź usunąć ten skrót jak Ci przeszkadza:
Narzędzia>dostosuj>klawiatura. W kategoriach wybierz wszystkie polecenia, a w poleceniach InsertListNumField. Kliknij na zdefiniowane klawisze (ctrl+alt+l) i daj usuń. To wszystko.
agi
Dodano
19.11.2002 19:25:08
marcin21
Dodano:
19.11.2002 17:49:32
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1