Problem z konfiguracja sieci domowej.

Witam! Mam problem, z którym juz od 2 dni nie potrafie sobie poradzic. Przeszukalem internet, stosowalem sie do rad, a jednak nic nie dziala. Mam 3 komputery w domu, polaczenie z internetem dzieki chello (przez modem) i chce, aby wszystkie byly w sieci. Komputer glowny jest na systemie Vista ultimate, a pozostale na XP. Podlaczenie wyglada tak: Do komputera glównego z Vista, jest podlaczony modem przez USB. Sa tam tez 2 karty sieciowe (jedna zintegrowana, druga dokupiona). Od zintegrowanej karty sieciowej (NVIDIA nForce Networking Controller) wychodzi krosowany kabel sieciowy do komputera 2. Od dokupionej karty sieciowej (D-Link DGE-528T Gigabit Ethernet Adapter) wychodzi krosowany kabel sieciowy do komputera 3. Wszystkie urzadzenia maja najnowsze sterowniki i windows pokazuje ze dzialaja poprawnie. Jednak siec nie dziala poprawnie. Sieci sa niezidentyfikowane. Komputer glówny i komputer 2 maja internet, a jednak komputer 3 nie ma. Wyglada to tak: http://img116.imageshack.us/my.php?image=siesr4.jpg Chodzi mi o to aby komputer 3 tez mial internet. Opcje naprawiania nie dzialaja. Co najdziwniejsze, Vista na komputerze glównym nie moze naprawic nawet polaczenia z komputerem 2. Twierdzi ze sa problemy, jednak internet tam dziala. Przy komputerze 3 twierdzi to samo, lecz tam juz internetu nie ma. Bede bardzo wdzieczny za pomoc. Dziekuje i pozdrawiam, Rosomak.

Odpowiedzi: 0

RSMK
Dodano:
11.10.2007 15:17:13
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0