Problem z kompilatorem i zmienna PATH

Witam, Poszukuje pomocy, na kilku forach podałem temat, pomyślałem też o tym. Witam, Chcę zmusić do współpracy kompilator Intela, stworzyłem skrypt .bat, aby wywoływał wszystko co mi potrzebne, wygląda tak: Kod: @set PATH=d:\Aplikacja\PracaMGR\bin\Debug\comp\intelc\compiler\lib\ia32\;%PATH% @set PATH=c:\Program Files\Microsoft Visual Studio 10.0\VC\lib\;%PATH% @set PATH=c:\Program Files\Microsoft Visual Studio 10.0\VC\lib\amd64;%PATH% @set PATH=c:\Program Files\Microsoft Visual Studio 10.0\VC\bin\;%PATH% @set PATH=c:\Program Files\Microsoft Visual Studio 10.0\Common7\IDE\;%PATH% icl.exe /Za /Qms0 d:\Aplikacja\PracaMGR\bin\Debug\sources\fibonacci\fibonacci.cpp Kompilator wyszukuje wszystko co mu jest potrzebne poza libmmt.lib z pierwszej lokalizacji zmiennej PATH, wywala błąd: Cytat: LINK : fatal error LNK1104: cannot open file 'libmmt.lib' Próbowałem już chyba wszystkiego, ale pomysły się wyczerpały, nie logiczne dla mnie jest, że kompilator wyszukuje wszystko co mu jest potrzebne z pozostałych lokalizacji oprócz pierwszej. Ażeby wszystkiego nie powtarzać podam może link do dyskusji na innym forum o [url=http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=10962157#10962157]TU[/url]. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.

Odpowiedzi: 0

ted001
Dodano:
03.06.2012 15:33:18
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0