Problem z komentarzami pod kursem HTML5

Nie można wpisać komentarza pod 2 częścią kurs HTML5. Próbowałem kilkakrotnie ( IE9-Win7 x64, Opera-Win7 x64, IE8-WinXP ) bezskutecznie. W przypadku Opery i IE8 po kliknięciu na dodaj - komentarz nie pojawia się. IE9 nawet nie będę komentował - tutaj nawet nie odpala się javaskrypt pod przyciskiem - pełna porażka tak wygląda promowany przez portal IE9. Z doświadczenia wynika że 1/3 stron w sieci ma z nim problem.

Odpowiedzi: 2

Błąd został naprawiony. Dziękujemy!
Ad@$
Dodano
30.07.2011 21:53:19
Też zauważyłem, że Centrum ma taki błąd - mi pomaga włączenie na czas dodawania komentarza trybu zgodności (ikona pękniętej strony na pasku adresu) - możliwe tylko w IE8 i 9. To, że strona ma problem z IE9 prawie zawsze jest spowodowane błędem twórców lub niezgodnoscią strony z deklaracją typu dokumentu, przy czym IE często najrygorystyczniej do owej deklaracji podchodzi (przynajmniej moim zdaniem). A na problemy ze stroną, których nie było w starszych wersjach też jest łatwy sposób - wymusić konkretny tryb ręcznie, jedna dodatkowa linijka, a działa prawie zawsze (są czasem odstępstwa, gdy IE ignoruje wymuszenie).
kam193
Dodano
23.07.2011 00:46:55
piotrteo
Dodano:
22.07.2011 10:59:53
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1