Problem z kodekami lub pluginami - Firefox + wp.tv

Witam, aktualnie mam dziwny problem ze stroną wp.tv - aktualnie jest cała "rozsypana" i nic na niej nie widać jak również nie można żadnego filmiku uruchomić, podobna sprawa jest na www.tosiewytnie.pl tam zupełnie nic nie widzę poza czarnym tłem :-( Wiecie może czego to jest przyczyna, czy chodzi o jakies systemowe kodeki czy też pluginy w przeglądarce? Działało to bardzo dobrze i długo, jednak od wczoraj się "rozsypało", jedyną ostatnią zmianą u mnie to z tydzień temu zainstalowałem McAfee IS 2011 bo otrzymałem licencje, ale to chyba nie może mieć z tym związku - prawda? Macie może jakieś pomysły? Dodam że FF najnowszy, Flash Player jest oraz Windows Media Player Plugin dla Mozilla Firefox. Reinstalacja Flash Playera oraz Javy niestety nie pomogła. Problem nadal występuje. Nie jest to też wina przeglądarki, ponieważ posiadam IE i na nim jest dokładnie to samo. Ostatecznie odinstalowaniem McAfee i zainstalowaniem Comodo IS 2011 Complete Premium i nadal taki sam efekt eh Proszę Was o pomoc.

Odpowiedzi: 0

X–Ray
Dodano:
20.11.2010 10:09:13
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0