Problem z klawiaturą w Boot Device Menu

Witam, jest to mój pierwszy post tutaj. (zaznaczę, ze wgrywanie systemu wykonywałem już kilkanaście razy) Mam mały problem, moja dziewczyna ma system XP i chciała bym wgrał od nowa system. Wszystko ok, włożyłem płytę z XP do napędu, po uruchomieniu włączyłem boot menu i tu jest problem ponieważ po przejściu do wyboru napędu uruchamiającego KLAWIATURA PRZESTAJE DZIAŁAĆ, nie można wybrać żadnej z opcji bo klawiatura 'wyłącza się' . Ustawiłem w Biosie by first boot device był to cd-rom, ale gdy system prosi o 'Klikniecie dowolnego przycisku aby uruchomić instalator Windows' - KLAWIATURA NIE DZIAŁA. Pierwszy raz spotkałem się z takim problem, proszę o pomoc jeśli ktoś wie czego jest to przyczyna - nie jest to wina klawiatury (sprawdzałem na dwóch innych) - nie jest to wina płyty cd (sprawdzałem u siebie w domu)

Odpowiedzi: 1

A klawiatura jest na usb. Prościej by było, gdybyś podał nazwę (i wersję) biosu... ale po co? Niech się ludkowie pomęczą z wymyślaniem rozwiązań #-o Poszukaj w ustawieniach biosu czegoś takiego jak "USB Legacy Support", albo "usb controller" czy też "usb keyboard support" i przełącz na [ON]. Jeśli nie znajdziesz, pozostanie ci tylko jedna opcja - skombinowania klawiatury z wtyczką PS/2.
XanTyp
Dodano
07.02.2012 08:55:55
mSPC
Dodano:
07.02.2012 00:56:00
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1