Problem z KB956390 i....

Witam mam a tak dokładnie to mój tata ma problem z zainstalowaniem aktualizacji KB956390 niestety dzieli nas 2k km i ciezko mi cos wymyslec nie siedzac przed kompem. Moze zacytuje co mi napisal o objawach i moze ktos bedzie mogl mi pomoc. Dodam jeszcze ze tata podstawy jako takie zna wiec jak bedzie trza cos instalnoc to nie bedzie problemu. Zainstalowany ma WinXP SP3 chyba Corporate Edition + IE 7 Z gory dzieki za pomoc. [quote][15:37:40] Tata napisał(a): opiszę Ci komputer a Ty się zastanów co z nim zrobić.od wczoraj jakby coś go dopadło.co kawałek pisze że wystąpił problem z aplikacją /logitech updater,msimn exe i pare innych nie zapiusanych przezemnie/.lub pisze że jeden z plików zawierających dane rejestru systemu musiał zostać odzyskany na podstawie dziennika lub kopii alternatywnej. cdn, [15:43:24] Tata napisał(a): włacze go ,wszystko sobie porobi i wyskoczy pulpit a za chwilę ekran robi się czarny i zaczyna powtarzać wszystkie czynności jak po włączeniu.raz mi powtórzył to 3 razy.to po włączeniu nie ma skypa a jak go wylze i włącze to jest,nie zawsze pokazuje symbolu internetu/te dwa telewizorki/w tej chwili ich nie pokazuje.jak go włącze na nowo to je pokażę.cdn. [15:47:14] Tata napisał(a): od wczoraj przeprowadza aktualizacje zabespieczeń ale czegoś nie może zrobić i co chwile się pyta czy ma zainstalować uaktualnienie / aktualizacje - Zbiorcza aktualizacja zabespieczeń dla programu internet explorer 7 w systemie windows XP nie zainstalowana/.w tej chili na pasku jest żółta tarcza[/quote]

Odpowiedzi: 0

masterxam
Dodano:
15.01.2009 22:51:47
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0