Problem Z Kartą Wifi Usb

Witam! Mam problem z kartą WiFi Pentagram HorNET 802.11 g do USB. Zacznę od opisania sprzętu. Płyta główna Epox 4pda3i3, do USB z tyłu mam wpięty modem Net24, klawiaturę i kartę WiFi, system to Win XP - wszystkie aktualizacje + SP2 (reszta konfiguracji chyba zbędna). Kartą łączę się z drugim komputerem w domu który ma dokładnie taką samą kartę (sieć ad-hoc), mój kompter jest przyłączony do internetu, ten drugi łączy się poprzez niego. Cały problem w tym że działa sobie wszystko prawidłowo, aż nagle gubi sieć, klikam w opcję Napraw i gdy wyłącza urządzenie i włącza od nowa okazuje się że wykrył je w innym porcie USB i od nowa wrzuca sobie sterowniki do karty która rzekomo jest w innym porcie niż była. Oczywiście wszystkie ustawienia sieci poszły w las bo karta w innym porcie (tak twierdzi system) i muszę ustawiać sieć, gdy skonfiguruje ją od nowa to jest ok a system wskazuje że jest to urządzenie USB WiFi WLAN Adapter #2. Po zresetowaniu komputera uruchamia się z kartą USB WiFi WLAN Adapter (bez numerka) i znajduje sieć, za 10 sekund od włączenia komputera znów gubi sieć (nie zawsze się tak dzieje). Pomaga odpięcie karty z USB i wpięcie jej ponownie, nie wiem czy wpływ na tą kartę może mieć komputer z którym się łącze (jest tam dosyć stary sprzęt lecz jest Win XP) i karta jakoś się wiesza. Dodam że wcześniej przez jakieś 4 miesiące wszystko działało OK. Nic nie wgrywałem do komputera, próbowałem przeinstalowania sterowników, ale to nic nie daje. W czym problem? Może to wina jakiejś opcji w konfiguracji lub karta się przegrzewa lub jest coś uszkodzone?

Odpowiedzi: 0

emil0076
Dodano:
12.08.2007 16:41:17
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0